Dlaczego Alicja Bachleda-Curuś zniknęła z mediów? 40-latka opublikowała pierwszy post po wielu tygodniach milczenia [FOTO]

Dlaczego Alicja Bachleda-Curuś zniknęła z mediów? - to pytanie zadawali sobie ostatnio fani aktorki. 40-latka przez kilka tygodni nie wrzucała postów na instagramowe konto. Dziś w jej wirtualnej galerii pojawiło się nowe zdjęcie. Co na to internauci?

Alicja Bachleda-Curuś na Instagramie po kilkutygodniowej przerwie

Alicja Bachleda-Curuś dba o prywatność. Aktorka strzeże spokoju rodziny oraz przyjaciół i niezwykle rzadko pokazuje swoją codzienność w mediach społecznościowych. W czasie wywiadów również stara się nie poruszać kwestii niezwiązanych z jej działalnością zawodową. Na Instagramie próżno szukać intymnych ujęć z najbliższymi. Mimo wszystko wierni fani z zaciekawieniem śledzą jej profil, czekając z niecierpliwością na nowości. Ostatnio 40-latka milczała. Sytuacja zmieniła się dziś. W wirtualnej galerii Alicji pojawił się pierwszy od dawna post. Po 7-tygodniowej przerwie ulubienica tysięcy Polaku zaprezentowała się w jesiennej szacie.

Idzie jesień (najbardziej przerażająca pora roku w dzieciństwie, teraz staje się moją ulubioną)

- wyznała aktorka w opisie do zdjęcia, a fani reagowali na fotografię w komentarzach:

Jak zawsze piękna i z klasą

O piękna jesień już przyszła z tego co widać na zdjęciu

Wspaniała

Alicja Bachleda-Curuś - Instagram, filmy, rodzina

Alicja Bachleda-Curuś jest znana polskim widzom od dawna. Aktorka debiutowała w dzieciństwie. Od tamtej pory niejednokrotnie zachywciła publiczność swoimi występami, a z uroczej dziewczynki wyrosła na piekną kobietę. Widzowie mogli ją oglądać w polskich i zagranicznych produkcjach, takich jak m.in.: "Syzyfowe prace", "Pan Tadeusz", "Trade", "Ondine", "Frendship!", "Bitwa pod Wiedniem", "Pitbull. Niebezpieczne kobiety" czy "8 rzeczy, których nie wiecie o facetach".

Prywatnie jest szczęśliwą mamą Henryka. Ojcem chłopca jest Colin Farrell, z którym aktorka była w związku od 2008 roku. Cztery lata później para potwierdziła rozstanie.

Aktorka co jakiś czas aktualizuje swój profil w mediach społecznościowych. Na Instagramie publikuje m.in. ujęcia z sesji zdjęciowych, publikacje związane z jej działalnościa zawodową czy urywki z chwil błogiego relaksu. Aktulanie konto 40-latki obserwuje niemal 160 tysięcy internautów.

Colin Farrell gwałtownie przerwał wywiad syna. Bał się ujawnienia sekretu? [WIDEO]
Media na całym świecie żyją oscarową galą. Na czerwonym dywanie nie zabrakło gwiazd największego formatu. Wśród nich był również Colin Farrell. Były partner Alicji Bachledy Curuś na imprezę zabrał z sobą ich wspólnego syna. Henry Tadeusz z...

Alicja Bachleda-Curuś zaskoczyła fanów! Swoim szczęściem podzieliła się na Instagramie. Posypały się gratulacje!
Alicja Bachleda-Curuś należy do grona aktorek, które pilnie strzegą prywatności i nie relacjonują codzienności w sieci. To nie oznacza, że 40-latka zupełnie zrezygnowała z aktywności na Instagramie. Ostatnio na swoim profilu pochwaliła się życiowym...

Oceń ten artykuł 0 0