Do Sunrise Festival zostały już tylko 3 dni! Ten weekend warto spędzić w Kołobrzegu

Sunrise Festival to jeden z najpopularniejszych festiwali muzyki klubowej nie tylko w Polsce, ale i w Europie. Od 24 do 26 lipca w Kołobrzegu bawić się będzie ponad 90 tys. osób. Mamy nadzieję, że pojawicie się także Wy, bo impreza zapowiada się niesamowicie!

W ramach Sunrise Festival występowali dotychczas w Polsce artyści tacy, jak Armin Van Buuren, Tiesto czy David Guetta. W ubiegłym roku pojawił się m.in. Nicky Romero, który w najbardziej prestiżowym Rankigu DJ-ów na świecie (prowadzonym przez brytyjski DJ Magazine) osiągnął 7. miejsce.

W tym roku, na największym festiwalu muzyki elektronicznej w kraju, zagrają w piątek i sobotę: Steve Aoki, NERVO, Oliver Heldens, R3hab, Fedde Le Grand, Sander van Dorn, Don Diablo, Michael Calfan, Firebeatz, Carnage, Tchami, Tujamo, Julian Jordan, Thomas Gold, Kryder, Tom Staar, Tom Swoon, BLINDERS, My Digital Enemy, Gromee, Ak9, Dirty Rush & Gregor Es, DJ W, Matush, Mikro, DJ RoKO i DaveMetzo.

W niedzielę 26 lipca odbędzie się After Party, na którym w zabawie towarzyszyć nam będą: MIQRO, neeVald, Bartes, Groove Cocktail, Milkwish, Mibro i Jacob A.

Warto tam być, bo organizatorzy dostarczą uczestnikom Sunrise Festival wielu atrakcji. Czekamy niecierpliwie na wielkie wydarzenie, jakie będzie miało miejsce w kołobrzeskim amfiteatrze. Na pewno będzie co wspominać, więc szykujcie się i przyjeżdzajcie!

Oceń ten artykuł 2 0

Ogólna ocena Do Sunrise Festival zostały już tylko 3 dni! Ten weekend warto spędzić w Kołobrzegu to: 100% / 100%, uzyskana z: 2 głosów.