Doda jako jedyna odwiedziła chore dzieci. Inne gwiazdy nie miały czasu

Szymon Majewski zamieścił na swoim Facebooku wpis, w którym ujawnia kulisy Dnia Dziecka organizowanego przez fundację, w której pracuje. Okazuje się, że tylko jedna gwiazda przyjęła zaproszenie, by odwiedzić dzieci chore na nowotwór tego dnia... Reszta nie miała czasu.

„Jak co roku Fundacja Spełnionych Marzeń odwiedzała oddziały onkologiczne pełne chorych dzieci. Tomek Osuch, szef Fundacji z którą pracuję od lat, dzwonił do różnych „gwiazd“, żeby je poprosić o odwiedzenie dzieci na oddziale” – pisze Szymon Majewski, który jest członkiem Rady Fundacji – „Niestety bezskutecznie, wszyscy mieli coś ważniejszego bądź w ogóle nie oddzwaniali”.

Okazuje się, że zaproszenie Fundacji przyjęła jedynie Dorota Rabczewska, która – choć często wzbudza wiele kontrowersji – słynie z dobrego serca i działalności charytatywnej. „Nie wahała się ani chwili, i to w dodatku zaproszona parę godzin przed wizytą. Powiedziała, że przyjedzie z Ciechanowa gdzie miała jakieś ważne sprawy” – ujawnia Majewski. „Tomek Osuch powiedział, że Doda nie zawiodła go nigdy przez te lata kiedy kieruje fundacją. Zawsze może na nią liczyć, zawsze jest otwarta na pomoc i nigdy nie odmawia” – dodał.

Majewski przyznał, że mimo iż jego i Rabczewską wiele różni, jej postawa jest godna pochwały.

„Wiecie o tym, że czasem się z niej śmieję i nie zawsze jej styl obecności medialnej lubię, ale to jak traktuje takie wyzwania jest dla mnie najważniejszy! W świecie szoł-biz gdzie niektórzy każdą sekundę poświęcają zaistnieniu, Doda jest jedną z nielicznych którzy potrafią podzielić się energią i sercem z innymi. Moja droga! W imieniu Fundacji Spełnionych Marzeń baaaaardzo dziękuję” – napisał dziennikarz.

Oceń ten artykuł 9 1

Ogólna ocena Doda jako jedyna odwiedziła chore dzieci. Inne gwiazdy nie miały czasu to: 90% / 100%, uzyskana z: 10 głosów.