Doda jest "królową kiepskiego podrywu"? "Cringe to moje czwarte imię"

Kolejny odcinek "Dodaphone" za nami. To już 14. odsłona autorskiego programu Dody. Artystka tym razem rozmawiała ze słuchaczami RFM FM o nieudanych i słabych tekstach na podryw. Wokalistka wyznała, że jest w tym mistrzynią.

AKPA
AKPA

„Dodaphone”: Doda o słabych tekstach na podryw

Każdy odcinek „Dodaphone” poświęcony jest innym zagadnienion. Były już rozmowy o zwierzętach, byciu singlem z wyboru czy asertywności. Tym razem artystka rozmawiała ze słuchaczami o m.in. o nieudanych randkach i słabych tekstach na podryw. Co ma do powiedzenia Doda na ten temat? Zdradziła, że naprawdę sporo. Okazuje się, że choć rzadko słyszy takie kiepskie wypowiedzi, to… często sama je wypowiada!

Dzięki temu powstał program Dody

To właśnie dzięki temu powstał m.in. program Dody „12 kroków do miłości”, w którym wybierała się na randki z mężczyznami wybranymi przez produkcję na podstawie kryteriów gwiazdy.

Ja więcej niż słyszałam, to tak naprawdę więcej wypowiedziałam. Wymyśliłam właściwie na podstawie mojego braku umiejętności chodzenia na randki i pierwszych tekstów podrywu cały reality show „12 kroków do miłości”, ponieważ jeśli istnieje w ogóle jakaś emotikonka najgorszego podrywu albo najbardziej żenujących pierwszych randek to powinna mieć moją twarz.

Czwarte imię Dody to... cringe!

Doda wyznała, że całkowicie nie nadaje się do dobrego flirtru. Powód? Przyznała, że jest „turbo szczera, bezpośrednia” i „wali prosto z mostu”. Królowa słabego podrywu też jest tylko jedna!

Cringe to moje czwarte imię, zaraz po Agualiteja, Aquaria, Dodzia – powiedziała żartobliwie.

Uważa jednak, że każdy tekst da się obrócić w żart. Odniosła się przy tym do własnych doświadczeń:

Z własnego doświadczenia wiem, że nawet najbardziej nieudana randka, potrafi się przerodzić w wielką, wspaniałą miłość.

"Dodaphone" w RMF FM

"Dodaphone" można słuchać w każdą niedzielę od godz. 11:00 na antenie RMF FM. Po emisji nowe odcinki w formie podcastu są dostępne: na platformie rmfOn.pl oraz na kanale YouTube RMF FM.

Doda musiała zadbać o swoje bezpieczeństwo. Nie do wiary, co przeżyła w taksówce!
Jak co niedzielę, Doda w swojej audycji "Dodaphone" porozmawiała z naszymi słuchaczami. Tym razem motywem przewodnim odcinka były nieudane podrywy i słabe teksty. Wokalistka podzieliła się historią, która spotkała ją niegdyś w taksówce....

Oceń ten artykuł 0 0