hity na MAXXa
hity na MAXXa

Doda już tak nie wygląda. Zmieniła kolor włosów na czarny. Co za metamorfoza!

Doda zdecydowała się na zmiany w wyglądzie. Piosenkarka, której znakiem rozpoznawczym dotąd były blond włosy, pokazała się z kruczoczarnymi pasmami na głowie. Zaprezentowała także nowy kolor... oczu.

fot. Pawel Wodzynski/East News
fot. Pawel Wodzynski/East News

Zmiany w wyglądzie Dody

W życiu zawodowym Dody ostatnio sporo się dzieje. Piosenkarka, której utwory „Melodia ta”, „Mama” czy „Nim zajdzie słońce” ze Smolastym królowały w minionych miesiącach na listach przebojów, już w sobotę 13 lipca uświetni swoim występem pierwszy koncert letniej trasy TVP2. Ta wiadomość cieszy fanów gwiazdy tym bardziej, że przez wiele lat w ogóle nie pojawiała się w programach Telewizji Polskiej.

Okazuje się, że to nie koniec nowości, jakie czekają na sympatyków Doroty Rabczewskiej, bo – jak właśnie ogłosiła za pośrednictwem swojego obserwowanego przez 1,8 mln internautów profilu na Instagramie – ma w zanadrzu kolejną niespodziankę. Na jej potrzeby przeszła wielką metamorfozę.

Doda ma czarne włosy

Doda zaskoczyła, pokazując się w sieci w zupełnie nowej odsłonie. Takiej fani jeszcze jej nie widzieli – blond włosy na jej głowie zastąpiły kruczoczarne pasma, najpewniej będące peruką. Do tego piosenkarka zmieniła kolor oczu. Postawiła na niebieskie soczewki. Przyznaje, że tak nigdy nie wyglądała.

Jeszcze takiej mnie nie było. Niebieskie oczy i czarne włosy. A to wszystko dla dwóch szalonych istot, które zrobiły ze mną super podcast. Efekty już niebawem

– zapowiada tajemniczo.

Oceń ten artykuł 3 8

Ogólna ocena Doda już tak nie wygląda. Zmieniła kolor włosów na czarny. Co za metamorfoza! to: 27% / 100%, uzyskana z: 11 głosów.