Doda nagle zaczęła ukrywać swój związek. Teraz ujawniła powód

Doda od kilku miesięcy nie wrzuciła do sieci żadnego zdjęcia ze swoim partnerem. Piosenkarka ujawniła w ostatnim wywiadzie, że prawdopodobnie nie zobaczymy już na Instagramie ich wspólnych zdjęć. Dlaczego?

Plotki o rozstaniu Dody i Dariusza Pachuta

Prawie rok temu Doda zaprezentowała na Instagramie swojego nowego partnera, który okazał się podróżnik, Dariusz Pachut. Choć wszystko wskazywało na to, że wokalistce w końcu udało się odnaleźć prawdziwą miłość, to niestety po kilku miesiącach stało się coś, co mocno zaniepokoiło jej fanów. Z mediów społecznościowych w pewnym momencie zniknęły wspólnie zdjęcia Dody z Pachutem. Wokalistka przestała go również obserwować na Instagramie, co natychmiast wywołało lawinę plotek o rozstaniu. Oboje nigdy nie odnieśli się bezpośrednio do sprawy.

Wygląda jednak na to, że sensacyjne doniesienia o rzekomym rozpadzie związku miały niewiele wspólnego z prawdą. Dariusz Pachut został ostatnio "przyłapany" w trakcie jednego z koncertów Dody. Kamery zarejestrowały bowiem, jak sportowiec odprowadzał mamę piosenkarki na trybuny.

@kozaczek.poland

Dariusz Pachut i Wanda Rabczewska #doda #dodaqueen #dariuszpachut #mama #slodko #dreamshow #aqauria

Doda wyjawiła, dlaczego ukrywa swój związek

Artystka przez długi czas milczała na temat tego, dlaczego Pachut niespodziewanie zniknął z jej social mediów. Piosenkarka dopiero teraz zdecydowała się odpowiedź na to pytanie w rozmowie z dziennikarzem "Faktu". Doda przyznała wprost, że teraz nie chce wystawiać swojego związku na widok publiczny. Nic też nie wskazuje na to, by w najbliższym czasie uległo to zmianie.

Ludziom się wydaje, że jeśli pokażesz zdjęcie z wakacji, to są oni właścicielami twojej relacji. Mówię tutaj o wszystkich, czyli o dziennikarzach, portalach, tabloidach, obserwatorach na Instagramie, ale także o fanach. Właścicielami relacji powinien być tylko partner i partnerka lub partner i partner, w zależności od ludzkich preferencji. Po prostu dwoje ludzi, którzy się kochają. I tyle. Koniec

– powiedziała.

Oceń ten artykuł 0 1