Doda nie wystąpi na festiwalu w Opolu? Wokalistka zalała się łzami. "To jest po prostu koniec" [FOTO]

Doda opublikowała na Instagramie wstrząsające nagranie. Piosenkarka opowiedziała w nim o nieprzyjemnej atmosferze, która ma podobno panować w trakcie przygotowań do festiwalu w Opolu. Jej występ na tym wydarzeniu stanął pod znakiem zapytania.

Doda o pracy przy festiwalu w Opolu: "Jest taka okropna atmosfera"

Doda, która miała być jedną z głównych gwiazd 60. Krajowego Festiwalu Piosenki Polskiej w Opolu, opublikowała na Instagramie szokujący film, który wstrząsnął jej fanami. Wokalistka, zalewając się łzami, opowiedziała o nieprzyjemnej atmosferze, jaka ma panować w trakcie przygotowań do wydarzenia.

Słuchajcie, jestem tak roztrzęsiona, że to jest po prostu koniec. Kończyliśmy robić wizualizacje do Opola. Jest taka okropna atmosfera. Reżyser przyszedł, ani dzień dobry [...], od początku negatywnie nastawiony 

– zaczęła artystka.

Dorota Rabczewska wyznała także, że reżyser – jej zdaniem – skierował w jej stronę kilka wulgarnych słów.

Rób sobie sama festiwal

– miała od niego usłyszeć Doda, która cytowała na Instagramie jego słowa.

Doda nie wystąpi w Opolu?

Piosenkarka powiedziała również, że jej występ na festiwalu w Opolu stanął teraz pod znakiem zapytania. Opowiadając o całej sytuacji z przygotowań do wydarzenia, wokalistka otworzyła się również na temat swojego zdrowia psychicznego.

Ja nie wiem, czy ja zrobię to Opole. Ja jestem po ciężkiej sytuacji w moim życiu. Naprawdę przeszłam różne sytuacje, w których musiałam się mierzyć z takim traktowaniem w pracy przez najbliższą mi osobę. I takim pastwieniem się psychicznym, ale ja po prostu tego nie przeżyję teraz. Nie mogę w takich warunkach pracować. Zbuntował całą ekipę. Wszyscy dostali wiadomość. Zostali sami operatorzy, którzy pomagali mi skończyć wizualizacje [...]. Reszta zeszła z planu i mnie zostawiła po jego wiadomości do nich. Bardzo chcę zrobić ten festiwal. Przygotowaliśmy się wszyscy na maksa. Bardzo mi zależy, ale nie da się w takiej atmosferze, po prostu. Nie mam siły

– powiedziała.

Doda oznaczyła przy swoich relacjach na Instagramie oficjalny profil Telewizji Polskiej. Dotychczas nadawca, który współorganizuje tę imprezę, nie odniósł się do słów artystki. 60. KFPP w Opolu zaplanowano na 9-11 czerwca 2023 roku.

fot. Instagram/@dodaqueen

Doda nie wystąpi na festiwalu w Opolu? Wokalista zalała się łzami. "To jest po prostu koniec" [FOTO]

fot. Instagram/@dodaqueen

Doda nie wystąpi na festiwalu w Opolu? Wokalista zalała się łzami. "To jest po prostu koniec" [FOTO]

fot. Instagram/@dodaqueen

Oceń ten artykuł 8 16

Ogólna ocena Doda nie wystąpi na festiwalu w Opolu? Wokalistka zalała się łzami. "To jest po prostu koniec" [FOTO] to: 33% / 100%, uzyskana z: 24 głosów.