Doda pokazała 73-letnią mamę. "Lepiej od 40-letniej córki" [ZDJĘCIE]

Doda zrobiła sobie z mamą przepiękne zdjęcie i nie mogła się nim nie pochwalić fanom. W opisie nie szczędziła kochanej rodzicielce pochlebstw. "Ten moment kiedy 73-latka wygląda lepiej od 40-letniej córki" - napisała.

Doda – rodzina

Dorota Rabczewska jest córką Wandy i Pawła Rabczewskich. Gdy była dzieckiem, ojciec zaraził ją miłością do sportu. Ostatecznie związała swoją przyszłość z muzyką, ale higieniczny tryb życia pozostał z nią na stałe.

Doda od zawsze ma dla rodziców w swoim sercu specjalne miejsce. Kiedy wkraczała w świat show-biznesu, ci byli dla niej ogromnym oparciem. Do tej pory wspierają gwiazdę w realizacji jej kolejnych pomysłów i inicjatyw, a córka pięknie im się za to odwdzięcza.

Doda pozuje z mamą

Ostatnie miesiące były dla Dody niezwykle intensywne. Piosenkarka najpierw pracowała nad trasą koncertową „Aquaria Tour”, a potem zaprezentowała spektakularne efekty wielotygodniowych przygotowań publiczności. W przerwie pomiędzy kolejnymi występami udało jej się znaleźć czas, by przybić do bezpiecznej przystani.

Doda pochwaliła się na Instagramie zdjęciem ze swoją 73-letnią rodzicielką. Zbliżająca się do 40. urodzin artystka usiadła mamie na kolanach, ta zaś czule ją objęła i zamknęła oczy, zupełnie jakby chciała, by ta chwila trwała wiecznie. Piękna fotografia tak mocno zachwyciła piosenkarkę, że nie mogła nie podzielić się z nią fanami. Przy okazji nie szczędziła pani Wandzie ciepłych słów. Stwierdziła, że mama prezentuje się lepiej od niej.

Ten moment, kiedy 73-letnia mama wygląda lepiej od 40-letniej córki 

– podpisała rodzinny kadr.

Oceń ten artykuł 2 3

Ogólna ocena Doda pokazała 73-letnią mamę. "Lepiej od 40-letniej córki" [ZDJĘCIE] to: 40% / 100%, uzyskana z: 5 głosów.