hity na MAXXa
hity na MAXXa

Doda pokazała ciążowy brzuch. Odważny teledysk piosenkarki trafił do sieci [WIDEO]

Doda zaskakuje! Tym razem piosenkarka zdecydowała się na odważny krok - wypuściła klip do singla "Mama". Teledysk ten, jak się okazuje, jest nie tylko muzyczną produkcją, ale również formą wyrażenia poglądów artystki na temat dzieci i rodzicielstwa.

Doda przyzwyczaiła swoich fanów do tego, że lubi poruszać trudne i kontrowersyjne tematy. Nie inaczej jest w przypadku jej najnowszego teledysku, który właśnie trafił do sieci.

Doda poruszyła ważny temat. Niewiele osób o tym mówi

W sobotę premierę na YouTube miał klip do piosenki "Mama". To pierwszy singiel artystki od czasu premiery płyty "Aquaria Deluxe". Utwór rozpoczyna też drugą część niezwykle popularnej trasy koncertowej Dody – "Aquaria Tour".

Singiel wydany przez piosenkarkę porusza istotny temat, o którym rzadko się dyskutuje, ponieważ łatwo narazić się na lincz. Piosenkarka zabrała głos w sprawie rodzicielstwa. Artystka uważa, że decyzja o posiadaniu dzieci jest tak samo świadoma, jak deklaracja o braku chęci urodzenia i wychowywania potomka.

Świadome rodzicielstwo jest tak samo ważne, jak świadome nie rodzicielstwo, a chyba nawet ważniejsze

– rozpoczyna się klip do "Mamy".

Piosenkarka utożsamia się z tekstem własnej piosenki i wspiera osoby, które nie chcą posiadać dzieci. Doda śpiewa bowiem: "Posłuchaj mamo, ja nie chcę być mamą". Poza tym w teledysku wystąpiła także z ciążowym brzuchem, co zapewne miało wzmocnić przekaz utworu.

Oceń ten artykuł 5 13

Ogólna ocena Doda pokazała ciążowy brzuch. Odważny teledysk piosenkarki trafił do sieci [WIDEO] to: 27% / 100%, uzyskana z: 18 głosów.