Doda szczerze o samotności, Polsce i macierzyństwie: "ciężko dziewczynie iść przez świat samej"

Doda była ostatnio gościemw programie "Między słowami". W wywiadzie prowadzonym przez Hannę Lis, opowiedziała szczerze o swoich związkach, samotności, szołbiznesie czy macierzyństwie.


Nie od dziś wiadomo, że artystka jest niesamowicie barwną i charyzmatyczną postacią. W mediach regularnie pojawia się mnóstwo materiałów na temat jej życia – zarówno plotek, jak i potwierdzonych informacji. Kariera muzyczna, filmowa czy skandale związane z jej postacią od lat interesują tabloidy i społeczeństwo.
Doda w ostatnim wywiadzie przyznała, że bycie singielką nie jest łatwe: "Doskwiera mi nie tyle samotność, bo nie czuję się samotna. Doskwiera mi brak mężczyzny, oparcia. Ciężko dziewczynie iść przez świat samej, zwłaszcza, kiedy ma tyle trosk, co ja. Nie chcę obciążać tym rodziców, bo mają już swoje przeżyte, chcę ich odciążać. Przydałby mi się chłopak, przy którym mogłabym usiąść i któremu mogłabym nagadać, co mi się wydarzyło w ciągu dnia".
Przyznała też, że wokół niej pojawiają się mężczyźni, z którymi mogłaby związać się na dłużej, jednak jej doświadczenia są raczej bolesne i rozczarowujące. W związku z tym nie widzi możliwości na macierzyństwo w tym kraju. Przyznaje, że jest w stanie wymienić zbyt wiele powodów przeciw:

 

Oglądaliście premierowy odcinek "miedzy słowami "?❤️💋

Post udostępniony przez LovelyTornadoOfChaos&Rainbows (@dodaqueen)

Oceń ten artykuł 0 0