Doda wciąż jest z Dariuszem Pachutem? Spójrzcie na to zdjęcie! Fani nie mają wątpliwości [FOTO]

Od dłuższego czasu krążą plotki, jakoby Doda i Dariusz Pachut się rozstali. Najnowsza publikacja piosenkarki rzuciła jednak inne światło na sprawę. Według fanów podróżnik znalazł się na zdjęciu, które wokalistka niedawno wrzuciła na Instagrama.

Plotki o rozstaniu Dody i Dariusza Pachuta

Kilka miesięcy temu Doda przedstawiła na Instagramie swojego nowego partnera, którym okazał się podróżnik Dariusz Pachut. Gdy wydawało się, że 39-letniej piosenkarce udało się w końcu odnaleźć prawdziwą miłość, stało się coś, co mocno zaniepokoiło jej fanów. Wokalistka przestała obserwować instagramowe konto mężczyzny i usunęła większość ich wspólnych zdjęć. Niemal natychmiast pojawiły się plotki, jakoby kolejny związek artystki dobiegł końca.

Zarówno Doda, jak i Dariusz Pachut, nie potwierdzili publicznie swojego rozstania. Podróżnik w wydanym na Instagramie oświadczeniu postanowił odnieść się wyłącznie do publikacji portali plotkarskich, które według niego miały podawać nieprawdziwe i negatywne informacje.

Nie będę się do nich [plotek - przyp. red.] nigdy odnosił publicznie, bo cenię sobie prywatność - zarówno swoją, jak i osoby, której te informacje również dotyczą (...). Pokazując swoje szczęście, poszliśmy w całkowicie złą stronę… Do której nigdy nie powrócimy

– napisał w mediach społecznościowych.

Doda na zdjęciu z Dariuszem Pachutem?!

Choć przez ostatni czas fani Dody byli niemal w stu procentach pewni, że ma złamane serce, to teraz niektórzy z nich mają co do tego duże wątpliwości. We wtorek wokalistka opublikowała na Instagramie trzy zdjęcia z szopem. Największą uwagę obserwatorów przykuła jednak ostatnia fotografia, na której możemy zobaczyć pewnego mężczyznę, Niestety, nie widać dokładnie jego twarzy, bo tło wspomnianego kadru jest rozmyte.

W sieci pojawiły się już liczne komentarze na temat najnowszej publikacji artystki. Część fanów twierdzi, że na zdjęciu znalazł się Dariusz Pachut. Niektórzy zarzucili nawet piosenkarce, że ich okłamuje.

Czy na trzecim zdjęciu za nią nie idzie Dariusz?

A z tyłu Dariusz Pachut! I po co było tak kłamać?

Szkoda, wystarczyło powiedzieć, jak jest. Przecież nikt nie jest przeciwny niczyjej miłości...

– czytamy we wpisach internautów.

Tego, jaka jest prawda, tak naprawdę nie wiadomo. Wygląda na to, że Doda i Dariusz Pachut chcą pozostawić kwestie dotyczące ich związku tylko dla siebie.

Przesuń w prawo, aby zobaczyć kolejne kadry.

Oceń ten artykuł 0 0