Doda wyprodukuje film Smarzowskiego?!

Doda ostatnio zadomawia się w branży filmowej i chyba czuje się w niej jak ryba w wodzie. Od niedawna jest producentką filmową, która przede wszystkim celuje w męskie kino akcji. Wczoraj opublikowała na swoim Instagramie zdjęcie scenariusza kolejnej produkcji, którą się zajmie.

„Kochani ponieważ od dni jesteście zasypywani głupimi plotkami na mój temat, kompletnie wyssanymi z palca to dla odmiany mam dla Was coś sprawdzonego u źródła ruszył projekt, który w końcu będę mogła współprodukować . Mówię W KOŃCU bo marze o tym od kilku lat jako prawdziwa kinomanka . A jako fanka męskiego kina jestem więcej niż podekscytowana na ten film. Trzymajcie kciuki” – zapowiada Doda.

GROM, to scenariusz Wojciecha Smarzowskiego napisany 10 lat temu, opowiadający historię elitarnej polskiej brygady komandosów. W 2007 roku produkcja nie doszła do skutku z powodów finansowych. Teraz, czeka na swoją realizację, choć już bez udziału artysty: „Kupiliśmy scenariusz i prawa ale reżyserem będzie… inne wielkie nazwisko” – zdradza Doda.

Na razie nie ma żadnych szczegółowych informacji dotyczących produkcji, obsady, czy terminów zdjęć i premiery. Pozostaje tylko czekać.

Oceń ten artykuł 0 0