Doja Cat cała w czerwieni. Miała na sobie 30 tysięcy kryształów Swarovskiego

Paryski Tydzień Mody odbił się szerokim echem w mediach. Kreacje zaproszonych gwiazd na długo utkwią w pamięci wielu osób. Doja Cat pojawiła się cała w czerwieni, na dodatek mając na sobie 30 tysięcy kryształów Swarovskiego. Robi wrażenie!

Doja Cat w kryształach Swarovskiego

Od razu wiadomo było, że kreacja raperki będzie absolutnym szokiem dla wszystkich obecnych, a także dla mediów. Doja Cat na pierwszy rzut oka zdecydowanie nie przypominała człowieka – oprócz tego, że miała na sobie czerwony strój (jedwabny biustonosz, spódnicę z koralikami i kozaki), jej skóra również była pomalowana na ten właśnie kolor. To jednak coś innego sprawiło, że o stylizacji raperki mówi się na całym świecie – na jej ciało przyklejono 30 tysięcy kryształów Swarovskiego. Kiedy szła po wybiegu, trudno było oderwać od niej wzrok.

Komentarze po zaprezentowaniu kreacji

Warto wiedzieć, że stylizacja została zamówiona przez dyrektora kreatywnego domu mody Schiaparelli, Daniela Roseberry'ego. Za wykonanie całości odpowiada wizażysta Pat McGrath. Co ciekawe, cały proces przygotowania niezwykłego wizerunku zajął dokładnie 4 godziny i 59 minut. Pojawiło się mnóstwo pozytywnych komentarzy, w tym od jednej z supermodelek, Naomi Campbell. Charakteryzator Gregory Arlt powiedział:

Brak mi słów, zaniemówiłem, co rzadko się zdarza

Oto inne komentarze, które pojawiły się pod nagraniem na Instagramie:

Niesamowita
Po prostu wow
Absolutnie magiczna
Zaniemówiłam. To jest mistrzostwo!

Anja Rubik zrzuciła ubranie. Piersi zakrywa jedynie naklejka [FOTO +18]
Anja Rubik opublikowała na swoim Instagramie bardzo śmiały kadr. Polska supermodelka zrzuciła ubrania, a jej piersi zasłania jedynie naklejka w kształcie czarnego serca. Obok niej na zdjęciu znalazł się ktoś jeszcze!

Oceń ten artykuł 0 0