Domi z "Hotelu..." powiedziała, co myśli o zachowaniu Agi podczas finału

Nie milkną komentarze dotyczące decyzji Agnieszki z "Hotelu Paradise", która w finale programu rzuciła kulą, pozbawiając tym samym Jędrka wygranej. W tej sprawie wypowiedziała się również inna uczestniczka rajskiego show - Dominika.

Agnieszka z "Hotelu Paradise" mierzy się z hejtem po finale programu

"Hotel Paradise 8" niedawno dobiegł końca. Finał programu zagwarantował widzom niemałe emocje. Walka o to, kto stanie na ścieżce lojalności i powalczy o 100 tysięcy złotych, toczyła się pomiędzy Adą i Bartkiem oraz Agnieszką i Jędrkiem. Ostatecznie to Aga i „Wujas” zostali zwycięzcami. Wielkim zaskoczeniem dla sympatyków programu było zachowanie Agnieszki, która zdecydowała się rzucić kulą i zdobyć tym samym 100 tysięcy złotych wyłącznie dla siebie. Gdyby uczestniczka powstrzymała się od tego gestu, główna nagroda zostałaby podzielona na pół pomiędzy nią i jej „rajskiego” partnera – Jędrka. Wielu internautów negatywnie oceniło zachowanie Agnieszki, oskarżając ją o wykorzystanie 30-latka i mało lojalne zagranie z jej strony.

Dominika zabrała głos w sprawie Agnieszki

Jedną z uczestniczek 8. edycji show była Dominika. Jej jako jedynej udało się znaleźć miłość w programie. Wybrankiem dziewczyny jest Jakub. W trakcie pobytu w hotelu para zbliżała i oddalała się od siebie, a Dominika przyczyniła się nawet do wyeliminowania mężczyzny z hotelu. Po odpadnięciu z show para postanowiła jednak dać sobie szansę. Nie tak dawno zakochani oficjalnie potwierdzili na Instagramie, że są w związku. Dominika urządziła ostatnio na swoim profilu sekcję Q&A. Jedno z pytań od internautów brzmiało:


Czy nie uważasz, że Aga zrobiła z Jędrka pośmiewisko, na co nie zasłużył?


Tak szczerze, Jędrek wiedział, że Aga jest graczem, więc uważam, że mógł się tego spodziewać. Miał szansę, żeby sparować się z Olą. Dodatkowo mi się podobał finał, bo coś się działo, chcieliście przecież show - skomentowała Dominika.

Bartek z "Hotelu Paradise" miał momenty załamania po emisji: "Zniszczyłem sobie reputację"
Zachowanie Bartka z ósmej edycji "Hotelu Paradise" było szeroko komentowane przez cały czas trwania programu. Mężczyzna powiedział teraz, w jaki sposób wpływały na niego negatywne wpisy, które pojawiały się w internecie. Uczestnik nie...

Oceń ten artykuł 4 12

Ogólna ocena Domi z "Hotelu..." powiedziała, co myśli o zachowaniu Agi podczas finału to: 25% / 100%, uzyskana z: 16 głosów.