Dominik Abus z synkiem. "Zakręcony jak tata"! Bohater "Gogglebox" pokazał urocze kadry z maluchem

Dominik Abus jest dobrze znany widzom TTV. Mężczyzna od lat wraz z przyjacielem bierze udział w "Gogglebox. Przed telewizorem". Przez ostatnie sezony panowie zaskarbili sobie sympatię tysięcy fanów, którzy chętnie śledzą ich poczynania nie tylko w telewizji, ale też w mediach społecznościowych. Ostatnio na instagramowym profilu bohatera popularnego programu pojawiły się urocze kadry z synkiem.

Dominik Abus z synem

Dominik Abus i Krzysztof Radzikowski tworzą jeden z najbardziej lubianych duetów w programie "Gogglebox. Przed telewizorem". Widzowie od lat darzą ich ogromną sympatią za charyzmę, szczerość i poczucie humoru. Ich popularność doskonale widać m.in. w mediach społecznościowych. Panowie mogą pochwalić się setkami tysięcy obserwatorów na Instagramie. W ich wirtualnych galeriach znajdziemy rozmaite ujęcia z codzienności.

Ostatnio na profilu Dominika pojawiły się urocze kadry z małym Nikodemem, które skradły serca wielbicieli. Na zdjęciach widzimy, jak wspólnie słuchają muzyki, a bohater hitowego show TTV zaznacza, że bawią się wspólnie przy dźwiękach U2. Wiele osób pisze, że maluch z pewnością odziedziczył muzyczny gust i talent po tatusiu. Warto tutaj dodać, że przyjaciel Radzikowskiego często prezentuje swoje wokalne umiejętności w programie... Czy juz wkrótce usłyszymy go w duecie z synkiem?

Synek bohatera "Gogglebox" skradł serca internautów

Pod publikacją Dominika Abusa znajdziemy wiele pozytywnych reakcji. Internauci zostawili sporo serduszek, nie zabrakło też miłych słów. Część z nich zwraca uwagę na rodzinne podobieństwo, inni po prostu komplementują uroczego malucha. Zobaczcie sami, co piszą:

Jak już słucha takiej muzy to może niedługo pokaże światu swój talent wokalny jak tata w Googlebox

Kolejny talent

Super Przystojniaki

Śliczny chłopczyk

Młody Tygrys nie długo Starego przerośnie

 Nie mogę się napatrzeć na małego brzdąca. Jest przecudny.

Jaki ojciec taki syn

Przystojniak rośnie

Widać, że do muzyki ciągnie synka i udowodni w GOGGLEBOX PRZED TELEWIZOREM, że lepiej śpiewa niż tata

Coś czuję, że zwariowany charakterek to ma tatusiu

 

Czytaj także:

Dominik z "Gogglebox" pokazał piękną ukochaną. Fotografiami podzielił się w sieci [FOTO]
Dominik Abus jest doskonale znany widzom "Gogglebox. Przed telewizorem". Wraz z Krzysztofem Radzikowskim zasiadają na kanapie, by wspólnie komentować proponowane przez rozmaite stacje programy telewizyjne. Ten duet cieszy się...

Dominik z "Gogglebox" pokazał uroczy kadr z synem. "Co za piękny chłopczyk"
Dominik Abou-Khadra to jeden z bohaterów programu "Gogglebox. Przed telewizorem". Show i jego uczestnicy cieszą się w ostatnim czasie sporą popularnością. Widzowie z zaciekawieniem przyglądają się...

Ewa i Sylwia z "Gogglebox" kuszą w sieci. "Jakie sexi bomby". Wspólny kadr rozgrzał internautów!
Sylwia Bomba i Ewa Mrozowska-Kozłowska mogą pochwalić się sporym gronem fanów. Uczestniczki "Gogglebox. Przed telewizorem" są w stałym kontakcie z wielbicielami i regularnie udzielają się w sieci....

Oceń ten artykuł 7 8

Ogólna ocena Dominik Abus z synkiem. "Zakręcony jak tata"! Bohater "Gogglebox" pokazał urocze kadry z maluchem to: 46% / 100%, uzyskana z: 15 głosów.