Dominik i Amelia z "Top Model" są parą! Ogłosili to gorącym pocałunkiem [WIDEO]

Choć plotkowano o tym od pewnego czasu, to dopiero teraz oficjalnie potwierdziło się, że zwycięzca "Top Model" jest w związku z uczestniczką show. Dominik Szymański i Amelia Wnęk opublikowali na Instagramie film, w którym oddają się gorącemu pocałunkowi.

Dwunasty sezon "Top Model" wygrał Dominik Szymański. Jeszcze w trakcie programu plotkowano, że zwycięzca show zaczął spotykać się z jedną z uczestniczek, Amelią Wnęk. Teraz stało się jasne, że plotki miały wiele wspólnego z prawdą, bo...

Amelia Wnęk i Dominik Szymański ogłosili, że są razem!

Tą radosną wiadomością oboje podzielili się na Instagramie, gdzie pojawił się krótki klip przedstawiający ich romantyczny pocałunek w zimowej scenerii. Dla fanów programu jest to dość duże zaskoczenie, chociaż niektórzy już w trakcie oglądania show podejrzewali, że łączy ich coś więcej.

Życzę wytrwałości w tej miłości, ale zaskoczenie jest niemałe

Jak to się stało?

Oni są razem? Jak to? Gratulacje!

Jestem w mega wielkim szoku

Nie spodziewałam się totalnie

– komentują internauci.

Amelia mówiła w programie, że jest zaręczona

Co ciekawe, Amelia na początku programu opowiadała, że jest zaręczona. Dla narzeczonego przeprowadziła się nawet do Zakopanego. Niestety, po gorącej miłości, o której widzowie mogli usłyszeć w odcinku z castingiem dziewczyny, nie ma już śladu. Wnęk przyznała niedawno, że rozstała się z dotychczasowym partnerem.

Nie jestem zaręczona, zerwałam zaręczyny już dobrych kilka miesięcy temu. Nie wiem, co on sądził o całowanej sesji, bo ludzie też mnie o to pytają

– stwierdziła, cytowana przez portal cozatydzien.tvn.pl.

Amelia i Dominik brali udział w dwunastej edycji "Top Model". Uczestniczka dotarła w programie do piątego miejsca, odpadając tuż przed finałem. Natomiast chłopak został zwycięzcą show.

Oceń ten artykuł 0 1