Dominika Gwit przeszła niesłychaną metamorfozę i schudła 50 kg. Tak się zmieniała [ZDJĘCIA]

Dominika Gwit skończyła 33 lata. Aktorka ma za sobą metamorfozę, która wciąż wzbudza wielkie emocje. Aktorce udało się zrzucić aż 50 kilogramów. Zobaczcie, jak zmieniała się na przestrzeni ostatnich lat.

Dominika Gwit w 2009 roku / fot. AKPA

Dominika Gwit – kariera aktorska

Dominika Gwit to pochodząca z Gdyni aktorka filmowa, serialowa i teatralna. Jest absolwentką szkoły aktorskiej Lart Studio w Krakowie, Wyższej Szkoły Dziennikarskiej im. Melchiora Wańkowicza w Warszawie oraz Szkoły Wyższej Psychologii Społecznej w Warszawie. Jej kariera aktorska nabrała tempa, gdy w 2009 roku wystąpiła w głośnym filmie „Galerianki”. Później grała również m. in. w serialach „Przepis na życie” i „Singielka”, które przyniosły jej jeszcze większą popularność. Dziś występuje przede wszystkim na deskach teatrów.

Dominika Gwit przeszła niesłychaną metamorfozę i schudła 50 kg. Tak się zmieniała [ZDJĘCIA]

Dominika Gwit w 2011 roku / fot. AKPA

Metamorfoza Dominiki Gwit

Dominika Gwit zaczynała karierę jako aktorka charakterystyczna, jednak w 2014 roku postanowiła zmienić swoje życie. Przeszła na dietę i zaczęła odchudzanie z Konradem Gacą. W kilka miesięcy zrzuciła około 50 kilogramów. Jej metamorfoza zrobiła wówczas ogromne wrażenie, a sama Gwit niedługo później dostała własny cykl dotyczący odchudzania w „Dzień dobry TVN”. W 2016 roku wydała także książkę „Moja droga do nowego życia”, w której opowiedziała o swoich problemach z wagą. Już podczas premiery aktorkę zaczął dopadać efekt jojo.

Dominika Gwit przeszła niesłychaną metamorfozę i schudła 50 kg. Tak się zmieniała [ZDJĘCIA]

Dominika Gwit w 2016 roku / fot. AKPA

Kiedy jej waga wróciła do stanu sprzed odchudzania, Dominika Gwit początkowo zapewniała, że szczęśliwa i zdrowa. Po pewnym czasie okazało się jednak, że nie do końca tak jest. Lekarze zdiagnozowali u niej insulinooporność i problemy z tarczycą. Dziś jest pod opieką specjalistów. Po wielu latach udało jej się zaakceptować siebie taką, jaką jest, o czym napisała w zamieszczonym z okazji 33. urodzin wpisie w mediach społecznościowych.

Jestem piękna, szczęśliwa, mądra, inteligentna, spełniona. Kocham siebie. Ale nie jestem idealna, bo ideałów nie ma. I dobrze mi z tym. Największym moim sukcesem jest to, że patrząc na siebie w lustrze – uśmiecham się. Lubię to robić. Jestem z siebie dumna i pogodzona ze sobą. (…) Przeszłam długą drogę, by pokochać siebie w każdym calu. A wszyscy ludzie, którzy życzą mi źle lub obrażają mnie, są dla mnie niczym. Po prostu się z nich śmieję. Dlaczego? Bo nic o mnie nie wiedzą (…)

– wyznała aktorka.

Dominika Gwit – życie prywatne

Dominika Gwit prywatnie jest żoną montażysty Wojciecha Dunaszewskiego. Poznali się w 2016 podczas premiery spektaklu w Konstancinie, a w 2017 roku, w dniu urodzin Dominiki, zaręczyli się. Ślub pary odbył się 7 lipca 2018 roku.

 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.

Post udostępniony przez Dominika Gwit - Dunaszewska (@dominikagwit)

Oceń ten artykuł 18 37

Ogólna ocena Dominika Gwit przeszła niesłychaną metamorfozę i schudła 50 kg. Tak się zmieniała [ZDJĘCIA] to: 32% / 100%, uzyskana z: 55 głosów.
Komentarze