Dominika Gwit przeszła spektakularną metamorfozę. Fanom opadły szczęki! "Kobieta petarda"

Dominika Gwit pochwaliła się w sieci swoją metamorfozą. Na widok odmienionej aktorki fanom opadły szczęki. "Sztos", "Petarda" - komplementują 33-latkę.

Dominika Gwit – role w filmach i serialach

Dominika Gwit zyskała rozpoznawalność dzięki roli w głośnym filmie „Galerianki” z 2009 roku. Jej kariera nabrała wówczas sporego tempa. W późniejszych latach mogliśmy oglądać ją w serialach „Przepis na życie” czy „Singielka”. Ostatnio zaś aktorka skupiała się przede wszystkim na pracy w teatrze. To jednak nie znaczy, że przestała występować przed kamerą. Już w tym roku będziemy mogli zobaczyć ją w produkcji „Gierek”, a to nie wszystko. 33-latka pochwaliła się właśnie, że pracuje na planie kolejnego filmu.

Już mogę się wam pochwalić fotkami z planu! Od dwóch tygodni trwają zdjęcia do dwóch części filmu „Gdzie diabeł nie może tam baby pośle”

– napisała podekscytowana na Instagramie.

Jak zdradziła Gwit, „Gdzie diabeł nie może tam baby pośle” będzie opowieścią o „początkach wielkich fortun lat 80. i 90.”. Za reżyserię odpowiada Heathcliff Janusz Iwanowski, w obsadzie zaś znalazła się prawdziwa plejada gwiazd. Na ekranie zobaczymy m. in. Małgorzatę Kożuchowską, Michała Koterskiego czy Agnieszkę Więdłochę. Za kolorowe stylizacje bohaterów odpowiada Tomasz Jacyków.

Dominika Gwit odmieniona nie do poznania

Dominika Gwit na potrzeby nowej produkcji przeszła ogromną metamorfozę. Na pierwszych zdjęciach z planu jest nie do poznania. Barwna kreacja w stylu lat 80. i mocno natapirowane włosy bardzo odmieniły aktorkę. Równie spektakularne przemiany do filmu „Gdzie diabeł nie może tam baby pośle” przeszły Małgorzata Kożuchowska i Joanna Opozda, które także możemy zobaczyć na opublikowanych przez Dominikę fotografiach.

Metamorfoza aktorki zachwyciła internautów

Najnowsze zdjęcia Dominiki Gwit z planu filmowego wywołały ożywioną reakcję jej fanów. Obserwatorzy, których 33-latka na Instagramie ma już ponad 140 tysięcy, przyjęli przemianę aktorki z ogromnym entuzjazmem. Zgodnie ocenili, że nie tylko Dominika, ale i pozostałe gwiazdy filmu w stylizacjach z epoki wyglądają znakomicie. Pojawiło się mnóstwo komplementów, nie zabrakło też pochwał pod adresem stylisty.

Ale super wyglądacie!

Zapowiada się ekstra!

Pięknie w tej sukni, stylista miał nosa

Kocham panią w takich kolorach! Kobieta petarda 

Wow, fajnie wyglądacie. Nie mogę się już doczekać!

Ta suknia! Sztos!

– komentują internauci.

Oceń ten artykuł 2 1

Ogólna ocena Dominika Gwit przeszła spektakularną metamorfozę. Fanom opadły szczęki! "Kobieta petarda" to: 66% / 100%, uzyskana z: 3 głosów.
Komentarze