Dominika Wysocka bez biustonosza. Gwiazda "Top Model" pokazała zdjęcia z sypialni [FOTO]

Dominika Wysocka podzieliła się na Instagramie serią zdjęć, na których pozuje w łóżku. Zwyciężczyni "Top Model" pokazała się bez biustonosza. "Mega" - piszą zachwyceni obserwatorzy.

Dominika Wysocka w mediach społecznościowych

Dominika Wysocka wkroczyła do świata polskiego show-biznesu dzięki udziałowi w dziesiątej edycji "Top Model". Blondwłosa dziewczyna szybko wzbudziła sympatię jurorów i profesjonalnie podchodziła do kolejnych zadań, co zaowocowało awansem do finału. Dominika ostatecznie wygrała program, pokonując dwie konkurentki: Nicole Akonchong i Julię Sobczyńską. Na jej konto trafiło wówczas 100 tysięcy złotych. To nie wszystko, bo Wysocka podpisała także kontrakt z agencją modelingową i trafiła na okładkę jednego z magazynów.

Po udziale w show dziewczyna kontynuuje karierę modelki. Efektami pozowania przed obiektywem chętnie dzieli się na Instagramie, gdzie do tej pory zaobserwowało ją prawie 110 tysięcy użytkowników sieci. Dominika nie boi się prezentować obserwatorom odważnych ujęć, na których podkreśla swoją kobiecość. Na kolejny zestaw takich fotografii jej wielbiciele musieli poczekać do sobotniego poranka.

Dominika Wysocka bez biustonosza

Zwyciężczyni dziesiątego sezonu "Top Model" postanowiła "zaprosić" fanów do swojej sypialni, publikując serię zdjęć wykonanych w łóżku. Influencerka pozuje na nich bez biustonosza i odważnie prezentuje swoje ciało.

Internauci ruszyli do klawiatur niemal natychmiast po tym, jak Dominika wrzuciła do sieci wspomniane fotografie. W sekcji komentarzy posypały się komplementy.

Ideał

Mega

Piękne fotki

– piszą obserwatorzy.

Stacja TVN pokazuje obecnie dwunastą edycję "Top Model". Kolejne odcinki można oglądać w soboty o 20:00 – nie tylko w telewizji, bo nowe epizody udostępniane są także w serwisie Player.

Przesuń w prawo, aby zobaczyć kolejne ujęcia.

Oceń ten artykuł 1 3

Ogólna ocena Dominika Wysocka bez biustonosza. Gwiazda "Top Model" pokazała zdjęcia z sypialni [FOTO] to: 25% / 100%, uzyskana z: 4 głosów.