Dominika Wysocka zachwyca w body. Fani przecierają oczy: "Jesteś zjawiskowa" [FOTO]

Dominika Wysocka zamieściła na Instagramie dwa kolejne zdjęcia. Zwyciężczyni "Top Model" zaprezentowała się na nich w koronkowym body. "Świetnie wyglądasz!" - komentują internauci.

Dominika Wysocka wygrała "Top Model"

Piękna blondynka wzięła udział w dziesiątej edycji programu modowego. Uczestniczka świetnie radziła sobie z większością konkurencji i udowodniła, że obiektyw ją kocha. Dzięki temu dostała się do finału show, w którym powalczyła o główną nagrodę z Nicole Akonchong i Julią Sobczyńską. Ostatecznie Dominika wygrała "Top Model 10", zgarniając jednocześnie 100 tys. zł, sesję okładkową w magazynie modowym oraz kontrakt z agencją modeli i modelek.

Dominika Wysocka pozuje w koronkowym body

Początkująca modelka po zakończeniu programu nie zrezygnowała z kariery w branży mody. Wręcz przeciwnie. Wysocka stale rozwija się i bierze udział w wielu sesjach zdjęciowych. Efektami pracy przed obiektywem dzieli się na swoim Instagramie, gdzie dotychczas zgromadziła ponad 107 tys. obserwujących. Ostatnio zwyciężczyni "Top Model" zapozowała przed obiektywem aparatu w koronkowym body, które podkreśliło jej smukłą sylwetkę.

Paryż w Warszawie

– podpisała krótko dwa zdjęcia, które zamieściła w mediach społecznościowych.

Na reakcję ze strony internautów nie musiała czekać długo. Pod jej najnowszą publikacją aż zaroiło się od komplementów.

Świetnie wyglądasz!!

Jak delikatnie i pięknie

[...] Dominika, jesteś zjawiskowa

O matko, bogini!

Najcudowniejsza

– komentują użytkownicy sieci.

"Top Model". Kiedy kolejna edycja?

Na początku grudnia stacja TVN pokazała finał jedenastego sezonu "Top Model", który wygrała Klaudia Nieścior. Dotychczas nadawca nie ujawnił, czy wyprodukuje dwunastą odsłonę show. Gdy zapadła decyzja o nakręceniu kolejnej edycji, to program najprawdopodobniej pojawi się na antenie dopiero jesienią tego roku.

Klaudia Nieścior stanęła przed obiektywem w bieliźnie. Fani: "Boska" [FOTO]
Klaudia Nieścior niedawno stanęła przed obiektywem aparatu w koronkowej bieliźnie. Teraz podzieliła się efektami sesji zdjęciowej. "Śliczna" - komentują użytkownicy sieci.

Oceń ten artykuł 0 0