Dominika i Kuba razem po zakończeniu finału "Hotelu Paradise 8"

Finał ósmej edycji "Hotelu Paradise" był pełen emocji. Wzbudzający wiele kontrowersji moment, kiedy Agnieszka rzuciła kulą na ścieżce lojalności, wywołał burzliwe dyskusje w mediach społecznościowych. Dodatkowo widzowie byli zaskoczeni pojawieniem się jeszcze przed finałem Dominiki i Jakuba, którzy ogłosili, że zdecydowali się na związek już po zakończeniu programu.

Finał 8. edycji "Hotelu Paradise" obfitował w emocje

Agnieszka i Jędrek, zwycięzcy finału ósmej edycji "Hotelu Paradise", stanęli na "ścieżce lojalności". 27-letnia uczestniczka z Częstochowy w decydującym momencie rzuciła kulą, co przyniosło jej wygraną w wysokości 100 tysięcy złotych oraz pozbawiło jej "rajskiego partnera" nagrody. To zachowanie spotkało się z ostrą krytyką w sieci. Agnieszka mierzy się teraz z ogromną falą hejtu ze strony internautów. Sprawa jest na tyle poważna, że 27-latka musiała nawet interweniować na policji.

Agnieszka z "Hotelu Paradise 8" jest zastraszana. Sprawę zgłosiła na policję
Agnieszka i Jędrek to para, która wygrała i stanęła na "ścieżce lojalności" podczas finału 8. edycji "Hotelu Paradise". 27-latka z Częstochowy w ostatnim momencie zdecydowała się rzucić kulą, wygrywając tym samym 100.000 złotych...

Dominika i Kuba z "Hotelu Paradise 8" są razem

Taką informacją uczestnicy show podzielili się jeszcze przed finałowym odcinkiem, kiedy to weszli do Hotelu Paradise na ostatnią Pandorę (sesję pytań i odpowiedzi między uczestnikami), trzymając się za ręce.


Czekałem, czekałem i się doczekałem - powiedział uśmiechnięty Kuba.

Historia znajomości Dominiki i Kuby była bardzo burzliwa. Na początku programu uczestnicy show udali się na wspólną randkę i oboje przejawiali zainteresowanie sobą nawzajem przez jakiś czas. W pewnym momencie Dominika wyeliminowała jednak Kubę z programu.  Uczestniczka "Hotelu..." żałowała po czasie swojej decyzji, mówiąc do pozostałych mieszkańców wietnamskiego domu:


Jedyną relację romantyczną, jaką mogłam zrobić [w hotelu], to był Kuba, a go odrzuciłam. Więc teraz już mam coś takiego, że mogę odpaść, bo to, co mogłam stworzyć romantycznego już… - nie dokończyła Dominika, zalewając się łzami.


Po emisji przedfinałowego odcinka para potwierdziła oficjalnie bycie w związku, publikując na swoich mediach społecznościowych wspólne zdjęcie. Do postu zakochani dodali opis:


Surprise!
Dzisiejszy odcinek był idealnym podsumowaniem naszej Hotelowej historii! My dzisiaj mieliśmy swój mały happy end a już jutro dowiemy się która para będzie miała swój!

Finał "Hotelu Paradise". To oni wygrali 8. edycję!
Za nimi finał ósmej edycji "Hotelu Paradise". Ostatni odcinek wzbudził wielkie emocje, nie tylko u uczestników, ale i widzów. Kto wygrał ten sezon?

Oceń ten artykuł 0 3