Dorota Szelągowska szczerze o swoim ostatnim rozwodzie. "Celebrowałam bardziej niż ostatni ślub"

W najnowszym odcinku programu Kuby Wojewódzkiego gościła Dorota Szelągowska. Dziennikarka postanowiła po raz pierwszy publicznie opowiedzieć o swoim trzecim rozwodzie. Nieoczekiwanie wyznała, że świętowała go bardziej, niż ślub. Została zapytana także o to, czy odnalazła już nową miłość.

Dorota Szelągowska o swoim ostatnim związku

Dorota Szelągowska od lat funkcjonuje w polskim show-biznesie, jednak rzadko otwiera się na tematy związane ze swoim życiem prywatnym. Jakiś czas temu media obiegła informacja o tym, że dziennikarka jest już po swoim trzecim rozwodzie. Prezenterka po raz pierwszy zdecydowała się opowiedzieć o tym wydarzeniu podczas wizyty w programie Kuby Wojewódzkiego. Dorota Szelągowska otwarcie wyznała, że rozwód ją ucieszył, ponieważ oznaczał zamknięcie pewnego etapu. 

Bardziej celebrowałam swój ostatni rozwód niż ostatni ślub (...) Cieszyłam się, że jakiś okres w moim życiu się kończy 

- wyznała

Choć dziennikarka nie chciała zdradzać zbyt wielu szczegółów dotyczących jej prywatności, to stwierdziła, że przy rozstaniu wina zawsze leży po obu stronach. Dorota Szelągowska wyznała również, że obecnie dobrze czuje się, żyjąc samotnie. 

W każdym związku są winne dwie osoby rozstaniu. (…) Wybieramy sobie partnerów. Kiedyś taki filozof polski, Jakub Wojewódzki powiedział, że każdy związek ma termin ważności. Ja nie wiem, czy się z tym zgadzam, natomiast pierwszy raz w życiu poczułam jakiś czas temu taki moment, że ja lubię być w życiu sama 

- powiedziała

Kuba Wojewódzki postanowił mimo wszystko dopytać, czy serce dziennikarki jest już zajęte przez kogoś nowego. Dorota Szelągowska przyznała, że tak, jednak nie zdecydowała się zdradzać żadnych szczegółów.

Dorota Szelągowska - programy telewizyjne

Dorota Szelągowska swoją przygodę z telewizją zaczęła pod koniec ubiegłego wieku, jako zaledwie osiemnastolatka. Występowała w młodzieżowym programie "Rower Błażeja", a także współtworzyła wiele show telewizji TVN, takich, jak "Dzień dobry TVN", czy "Taniec z gwiazdami". Największą popularność dziennikarka zyskała jednak jako prowadząca takie programy, jak "Dorota Was urządzi", "Totalny remont Szelągowskiej", czy "Domowe rewolucje", w których pomaga Polakom w remontach ich "czterech ścian". 

Dorota Szelągowska opowiedziała o swoich zmaganiach z nerwicą. "Miesiącami nie wychodziłam z domu"
Dorota Szelągowska wspiera akcję Fundacji TVN, która buduje Centrum Psychiatrii Dzieci i Młodzieży. Dziennikarka w najnowszym wywiadzie przyznała, że dawniej sama zmagała się z pewnymi zaburzeniami. Gwiazda wyznała, że potrafiła miesiącami nie...

Dorota Szelągowska szczerze o swoim wykształceniu. "Żałuję strasznie"
Dorota Szelągowska od lat związana jest z telewizją. Gwiazda znana z programów, w których pomaga Polakom w remoncie ich "czterech kątów" żałuje jednak kilku swoich życiowych wyborów. W niedawnym wywiadzie znana projektantka wnętrz...

Oceń ten artykuł 1 0

Ogólna ocena Dorota Szelągowska szczerze o swoim ostatnim rozwodzie. "Celebrowałam bardziej niż ostatni ślub" to: 100% / 100%, uzyskana z: 1 głosów.
Komentarze