Dorota Szelągowska wrzuciła do sieci zdjęcia syna. Antoni właśnie skończył 18 lat!

Dorota Szelągowska dba o to, by na jej instagramowym profilu nie wiało nudą! Ostatnio w jej galerii pojawił się osobliwy kolaż ukazujący jej dorosłego już syna - Antoniego. Jak więc wygląda najstarsza pociecha dekoratorki? Sprawdźcie!

Dorota Szelągowska mamą


Dorota Szelągowska to nie tylko prezenterka telewizyjna i prowadząca programy o dekoracji wnętrz, ale przede wszystkim szczęśliwa mama! Ostatnio gwiazda miała prawdziwy powód do dumy, ponieważ jej najstarszy syn – Antoni – właśnie wkroczył w dorosłość. Z tej okazji dekoratorka, która do tej pory raczej stroniła od upubliczniania zdjęć jej najbliższych, postanowiła zrobić wyjątek. Na jej Instagramie pojawiło się bowiem ciekawe zestawienie fotografii, których bohaterem jest właśnie Antoni!

„Zdolny, kochany, inteligentny, mądry i zabawny - mój Syn. Właśnie minęło 18 lat od kiedy mam zaszczyt być Jego matką”

– napisała z dumą Szelągowska.

„Ale przystojny”

Życzenia dla Antoniego pozostawili także internauci, a spore grono pań zwróciło również uwagę na jego nieprzeciętną urodę:

„Wow, przystojniak! Sto lat!”

„Ale przystojny”

„Wszystkiego najlepszego dla Syna i dla Mamy, że takiego fajnego Mężczyznę wychowałaś”

„Sto lat dla Twojego ciacha:)”

– możemy przeczytać w komentarzach. Antoni to owoc miłości Doroty Szelągowskiej i Adama Sztaby, którzy byli małżeństwem. Cztery lata temu para zdecydowała się jednak na rozstanie. Szelągowska jest również mamą Wandy, która przyszła na świat w zeszłym roku; ojcem dziecka jest obecny partner gwiazdy, z którym związała się po rozstaniu z kompozytorem.


View this post on Instagram

Mamunia @katarzynagrochola_official

A post shared by Dorota Szelągowska (@dotindotin) on


View this post on Instagram

@femistoriesofficial #dorotainspiruje

A post shared by Dorota Szelągowska (@dotindotin) on

Oceń ten artykuł 2 0

Ogólna ocena Dorota Szelągowska wrzuciła do sieci zdjęcia syna. Antoni właśnie skończył 18 lat! to: 100% / 100%, uzyskana z: 2 głosów.
Komentarze