hity na MAXXa
hity na MAXXa

Dowbor reaguje. Zabrał głos po zastąpieniu go w "Twoja twarz brzmi znajomo" i zaapelował do Hyży

Maciej Dowbor zabrał głos po ogłoszeniu nazwiska nowej prowadzącej "Twoja twarz brzmi znajomo". W programie u boku Macieja Rocka zastąpi go Agnieszka Hyży. Dawny gospodarz nie pozostawił wątpliwości, co myśli o tym wyborze.

fot. Gałązka/AKPA
fot. Gałązka/AKPA

Nowe twarze w „Twoja twarz brzmi znajomo”

Polsat pokaże jesienią dwudziestą pierwszą edycję swojego flagowego programu rozrywkowego „Twoja twarz brzmi znajomo”. Wiadomo już, że będzie ona mocno różnić się od poprzedniej. Zanosi się bowiem na spore zmiany obsadowe. Po tym, jak ze stacją pożegnali się Robert Janowski i Maciej Dowbor, konieczne było znalezienie zastępstwa. Niedawno ogłoszono, że nowym jurorem będzie Stefano Terrazzino. Ponieważ tym razem – według medialnych doniesień – jury ma być czteroosobowe, będzie jeszcze jedna gwiazda. Choć nadal brak oficjalnego potwierdzenia, wszystko wskazuje na to, że będzie to Justyna Steczkowska, do niedawna trenerka „The Voice of Poland”.

W środę potwierdzono, kto w nadchodzącym sezonie „Twoja twarz brzmi znajomo” zajmie miejsce Macieja Dowbora u boku Macieja Rocka. Po tym, jak długoletni gospodarz show po dwudziestu latach odszedł z Polsatu, postanowiono zastąpić go Agnieszką Hyży. Cała trójka występowała przed laty w programie „Się kręci”.

Dowbor reaguje na zastąpienie go przez Hyży

Niedługo po ogłoszeniu wieści w sprawie nowej prowadzącej „Twoja twarz brzmi znajomo” głos zabrał sam Maciej Dowbor. Prezenter postanowił publicznie przedstawić swoje stanowisko i udostępnił na Instagramie wspominkowy wpis. Dodał archiwalne zdjęcie i zapytał fanów, kto ich zdaniem najbardziej zmienił się na przestrzeni ostatnich lat.

„Przez wiele lat byliśmy nierozłącznym teamem, później nasze drogi się rozchodziły i schodziły przy różnych projektach. Dziś już wiadomo, że Aga zajmie moje miejsce w „TTBZ” obok naszego przyjaciela. Aga, bardzo się cieszę, trzymam kciuki i jestem pewien, że będziesz świetna!” – ocenił dawny gospodarz programu.

Dowbor na koniec postanowił wystosować apel do koleżanki. Agnieszkę Hyży prosi o jedno.

Dbaj tylko o naszego Rocka, bo wiesz, że mam słabość do tego gamonia!

– napisał.

Oceń ten artykuł 0 1