Dramat influencerki. Wybuchł jej 10-kilogramowy implant w piersi [FOTO]

Mary Magdalene pochodzi z Kanady i bardzo lubi modyfikować swoje ciało. Jej ciało zdobi mnóstwo tatuaży, widać także ingerencję w usta, kształt twarzy i rozmiar piersi. Ostatnio kobieta musiała się zmierzyć z niebezpieczną sytuacją. Jej implant po prostu wybuchł!

Jest uzależniona od operacji plastycznych

Mary Magdalene to kanadyjska influencerka, która zdecydowanie przykuwa uwagę swoim niekonwencjonalnym wyglądem. 25-latka na swoje operacje wydała już w przeliczeniu ponad 100 tysięcy złotych, a co ciekawe, jeden z zabiegów prawie zakończył się dla niej tragicznie. Kobieta jednak chce kontynuować spełnianie swoich chirurgicznych zaścianek aż do końca życia. W mediach społecznościowych może liczyć na spore grono obserwujących, którzy z zaciekawieniem śledzą jej poczynania. Reakcje na jej wygląd są różne, jednak Mary zdaje się nie przywiązywać do tego uwagi:

Społeczeństwo zawsze próbuje piętnować osoby, które nie spełniają "normalnego" stylu życia lub standardów urody, uznaje je za szalone. Widzę wszystkie bzdury, które piszą i ich hipokryzję, nie traktuję ich poważnie.

Implant w piersi eksplodował

Mary Magdalene powiększyła swoje piersi do niewyobrażalnego wręcz rozmiaru – nosiła w nich implanty o wadze 10 kilogramów. W ostatnich postach influencerka poinformowała swoje grono obserwujących o zaskakującym zdarzeniu: implant w jednej z piersi eksplodował, przez co Mary funkcjonuje teraz z jedną, ogromną. Do całej sytuacji podeszła raczej żartobliwie i ironicznie pytała, czy ma pozostać przy tym wyglądzie. Jednocześnie zdradziła, że ma zamiar powrócić do swojego naturalnego wizerunku w przyszłości.

[embed:https://www.rmf.fm/magazyn/news,53979,laluna-po-kolejnych-operacjach-plastycznych-naciagnela-sobie-powieki-wideo.html

Oceń ten artykuł 6 32

Ogólna ocena Dramat influencerki. Wybuchł jej 10-kilogramowy implant w piersi [FOTO] to: 15% / 100%, uzyskana z: 38 głosów.