Dramat w "Naszym nowym domu". Remont został niespodziewanie przerwany

Widzowie "Naszego nowego domu" zobaczą sytuację, jakiej jeszcze nie było. Ekipa remontowa, która dotąd niezawodnie przemieniała zaniedbane wnętrza w przytulne domy dla potrzebujących rodzin, tym razem napotka na przeszkody, które zmuszą ją do przerwania prac. Co sprawiło, że metamorfoza domu pani Agaty z Chojnic będzie zagrożona?

"Nasz nowy dom", fot. Polsat
"Nasz nowy dom", fot. Polsat

Pani Agata, niegdyś aktywna społecznie nauczycielka, dziś boryka się z depresją i skutkami skomplikowanego złamania nogi. Jej córka, Matylda, przeżywając śmierć ojca i tragiczne wydarzenia z przeszłości, trafiła do ośrodka wychowawczego. Aby mogły ponownie zamieszkać razem, potrzebny jest remont, który mógłby przynieść nadzieję na nowy start.

Czegoś takiego w "Naszym nowym domu" jeszcze nie było

Ekipa programu z pełnym zaangażowaniem przystępuje do pracy, jednak wkrótce napotyka na nieoczekiwane problemy.

To będzie odcinek inny niż wszystkie

– zapowiada Elżbieta Romanowska, gospodyni programu.

Widzowie będą świadkami trudnej rozmowy prowadzącej z panią Agatą. Sytuacja, która miała być szansą na nowe życie, stanie się źródłem dodatkowego stresu i rozczarowania.

Czy ekipie "Naszego nowego domu" uda się znaleźć rozwiązanie tej niecodziennej sytuacji? Czy pani Agata i Matylda będą mogły cieszyć się odnowionym domem? Odpowiedzi na te pytania poznamy w nowym odcinku show, który z pewnością wzbudzi wiele emocji nie tylko wśród bezpośrednich uczestników, ale i widzów przed telewizorami.

"Nasz nowy dom" można oglądać na antenie Polsatu w środy i czwartki o 20:05.

Oceń ten artykuł 1 7

Ogólna ocena Dramat w "Naszym nowym domu". Remont został niespodziewanie przerwany to: 12% / 100%, uzyskana z: 8 głosów.