Dua Lipa-kusicielka. Olśniewa w skąpym lateksie. Zachwyceni fani: "Ogień!" [FOTO]

Dua Lipa zamieściła w mediach społecznościowych uwodzicielskie kadry. Artystka przyprawiła swoich fanów o szybsze bicie serc i rzuciła ich na kolana! Gwiazda ośmieliła się wystąpić w oszałamiającym stroju, który może spędzać sen z powiek wielu wielbicielom. Ale na zdjęciach nie jest sama... Kto jej towarzyszy?

Dua Lipa-kusicielka 

Urodziła się w Londynie i pochodzi z kosowsko-albańskiej rodziny. 26-letnia wokalistka rozpoczęła swoją karierę już w wieku czternastu lat.  Najpierw nagrywała i publikowała covery słynnych artystów w serwisie YouTube. Od tamtej pory upłynęło trochę czasu i Dua Lipa może się poszczycić trzema Nagrodami Grammy w kategorii: „najlepszy nowy artysta”, „najlepsze nagranie taneczne” oraz „najlepszy wokalny album – pop”.

Olśniewa w skąpym lateksie 

W ramach muzycznego projektu, Dua Lipa nagrywa teledysk z udziałem amerykańskiej raperki Megan Thee Stallion. Piosenkarka nie zawiodła swoich fanów i opublikowała tajemnicze zdjęcia z planu filmowego. Dua Lipa ubrała prześwitujący strój, który zdobią fragmenty lateksowego materiału. Dopasowany gorset idealnie podkreśla jej smukłą sylwetkę. Na drugim kadrze widać Duę Lipę w towarzystwie Megan Thee Stallion, która także przywdziała ekstrawagancki kostium. Internauci nie mogą doczekać się aż usłyszą i zobaczą efekty ich muzycznej kooperacji. 

Reakcje zaintrygowanych fanów 

Wielbiciele wokalistki nie poskąpili komplementów pod adresem gwiazdy. Internauci otwarcie i entuzjastycznie schlebiają artystce. Podkreślają to „ognistymi” reakcjami, lub serduszkami. Wielu też nie szczędzi słów aprobaty. Niewątpliwe, Dua Lipa rozgrzała internautów do czerwoności. Dała wielbicielom powód do zachwytów i niedowierzań. Można rzec, że gwiazda bezgranicznie kusi i zniewala kokieteryjnymi pozami.

Drugie zdjęcie skradło moje serce!

Gorące!

Drapieżna odsłona.

Królowe!

Ogień!

Kobieta-czarodziejka.

Olśniewające!

Czytaj też:

Ten hit to plagiat? Dua Lipa została oskarżona. Chodzi o jej popularny utwór [WIDEO]
Singiel Duy Lipy "Levitating" został uznany przez amerykański tygodnik "Billboard" największym hitem 2021 roku. Piosenkę można było usłyszeć na wielu listach przebojów. Utwór zyskał miano wielkiego szlagieru! Ale teraz wyszły na...

Oceń ten artykuł 0 0
Komentarze