Duet Seleny Gomez i Charliego Putha „We Don’t Talk Anymore” – już jest!

W sieci pojawiła się właśnie pełna wersja utworu „We Don’t Talk Anymore”, którego zapowiedź mogliśmy zobaczyć jakiś czas temu w prywatnym wideo Seleny i Charliego. Co wynikło z ich współpracy? Posłuchajcie!

Utwór „We Don’t Talk Anymore” znajdzie się na płycie Charliego Putha „Nine Track Mind”, której premiera już 29 stycznia. Album to solowy debiut 25-letniego wokalisty, znanego dotychczas ze swoich współpracy z Wizem Khalifą i Meghan Trainor. „Nine Track Mind” promowały dotychczas single „Marvin Gaye” i „One Call Away”.

Do singli promujących debiutancką płytę Charliego dołączyła właśnie piosenka „We Don’t Talk Anymore” nagrana w duecie z Seleną Gomez. Wokalista podzielił się wcześniej kilkoma fragmentami utworu na swoim Instagramie, gdzie opublikował dwa filmiki z udziałem Seleny.

New song with @selenagomez coming soon.

A video posted by Charlie Puth (@charlieputh) on

jan 29 @selenagomez

A video posted by Charlie Puth (@charlieputh) on

Duet Gomez i Putha to energetyczna piosenka utrzymana w house’owym brzmieniu. Klimatem przywodzi na myśl przebój „Lean On” Majora Lazera. Czy singiel „We Don’t Talk Anymore” zawładnie parkietami? Posłuchajcie!

Oceń ten artykuł 36 3

Ogólna ocena Duet Seleny Gomez i Charliego Putha „We Don’t Talk Anymore” – już jest! to: 92% / 100%, uzyskana z: 39 głosów.