Dzieci Sylwii Przybysz po raz pierwszy zobaczyły nowo narodzoną siostrę. "Nie mogę się napatrzeć" [FOTO]

Sylwia Przybysz i Jan Dąbrowski wrócili do domu z nowo narodzoną córką. Na Instagramie pojawiło się nagranie, na którym można zobaczyć reakcję dziewczynek na widok siostry. "Nie mogę się napatrzeć" - komentują internauci.

Sylwia Przybysz urodziła trzecią córkę

Jan Dąbrowski przekazał tę radosną nowinę we wtorkowy poranek. 26-letni youtuber zamieścił wówczas na Instagramie krótką informację o narodzinach swojego trzeciego dziecka. Sylwia i Janek niedawno ujawnili, że nazwali dziewczynkę imieniem Jaśmina.

Zakochani w sobie influencerzy nie mogli wymarzyć sobie lepszego Dnia Dziecka! W czwartek para wróciła z nowo narodzoną pociechą do domu. Czekały tam na nich Pola i Nela – dwie starsze córki.

Pola i Nela powitały młodszą siostrą

Dziewczynki z niecierpliwością czekały na to, aż zobaczą Jaśminę po raz pierwszy. Dowodem na to jest ich reakcja, którą Jan Dąbrowski nagrał, a następnie opublikował w instagramowej relacji. Na krótkim filmie Pola i Nela czule obejmują swoją siostrzyczkę. Jaśmina otrzymała też od swoich sióstr buziaki w czoło!

26-latek zamieścił też w swojej wirtualnej galerii zdjęcie pokazujące trzy jego córki. Internauci nie przeszli obojętnie obok tej publikacji. Pod najnowszym postem Dąbrowskiego błyskawicznie pojawiły się komentarze. Wielu użytkowników sieci zachwycił ten widok!

Najsłodsze zdjęcie, jakie kiedykolwiek zobaczyłam

Ojeju... Jak słodko

Przeuroczy widok

Gang słodziaków

Nie mogę się napatrzeć

– piszą obserwatorzy.

fot. Instagram/@jdabrowsky

Sylwia Przybysz i Jan Dąbrowski są parą od wielu lat

Para wielokrotnie podkreślała w wywiadach, że marzy o założeniu wielodzietnej rodziny. Dotychczas Sylwia i Janek wychowywali dwie córki: Polę i Nelę. We wtorek na świat przyszła trzecia dziewczynka – Jaśmina. Prawie rok temu youtuber i piosenkarka wzięli ślub.

Oceń ten artykuł 1 0

Ogólna ocena Dzieci Sylwii Przybysz po raz pierwszy zobaczyły nowo narodzoną siostrę. "Nie mogę się napatrzeć" [FOTO] to: 100% / 100%, uzyskana z: 1 głosów.