Dzieci spod tych 4 znaków często są nieposłuszne

Znaki zodiaku miewają naprawdę odmienne cechy charakteru. Widać to nie tylko w dorosłości, ale i w czasie dzieciństwa. Kto za młodych lat cechował się największym nieposłuszeństwem wobec opiekunów? Wyróżniliśmy czwórkę!

Baran

Dzieci spod znaku Barana już od najmłodszych lat absolutnie muszą postawić na swoim. Bywają w tym wszystkim bardzo zaborcze – nawet negocjacje nie wchodzą w grę. Tutaj wszystko trzeba postawić na jedną kartę. Maluchy spod tego znaku są też głośne i czasami aż za bardzo aktywne – chętnie uczestniczą we wszystkim, co dzieje się wokół, nieraz pakując się przez to w tarapaty.

Panna

Dziecko urodzone w sezonie Panny to prawdziwy król humorów. O ile ten wiek i tak cechuje się częstą zmianą nastrojów, o tyle ten znak to mistrz tej dziedziny. Dama potrafi się obrazić, nie odzywać, ale też nawrzeszczeć, zrobić awanturę, zemścić się... do wyboru, do koloru. W kontaktach z rówieśnikami bywają jednak wycofane, ale nie można dać się zwieść – dzieci tego znaku mają zdolność do nakłaniania innych i manipulowania. Zdarza się, że na ich sztuczki łapią się nawet dorośli!

Bliźnięta

Prawdziwy synonim niesforności. Dziecko spod znaku Bliźniąt ma niepohamowaną ciekawość świata. Będzie chodzić tam, gdzie nie powinno. Pytać o to, o co nie wypada. Wszystko to, co jest kojarzone z buntem, przyjdzie takiemu młodemu człowiekowi na myśl dość wcześnie. Niech wam się nie wydaje, że jakiś zakaz takie dziecko zatrzyma – ucieknie się do wszelkich sposobów, żeby zaspokoić swoją ciekawość.

Lew

Dzieci spod znaku Lwa naprawdę potrafią dać w kość. Mają buntowniczy charakter, a swoje cele mogą zechcieć osiągnąć kosztem nawet największego obciachu. Zaczną krzyczeć, tupać i wrzeszczeć. Co więcej, nie pogardzą rozwiązaniem siłowym – to właśnie Lwom już od przedszkola zdarza się brać udział w bójkach z rówieśnikami. Konsekwencje ich nie omijają, ale te dzieci rzadko okazują skruchę czy wyrzuty sumienia. Do końca są pewne, że postąpiły właściwie.

Zaćmienie Słońca w nowiu w Wadze. Te 3 znaki zodiaku będą miały trudny tydzień
Kolejny tydzień października zapowiada się dla niektórych znaków zodiaku dość przewrotnie. O ile część może korzystać z łask losu, trójka stanie przed koniecznością zmierzenia się z pewnymi trudnościami. Kto będzie musiał się na to przygotować?

Oceń ten artykuł 0 0