"Dzień dobry TVN" w końcu ujawnia nowych prowadzących! "Wyjątkowy duet"

A więc jednak! Do obecnej ekipy "Dzień dobry TVN" dołączają nowi prowadzący. Na antenie zadebiutują już w niedzielę 3 grudnia. TVN zapewnia, że to "wyjątkowy duet, który dzięki swojej energii, pasji i doświadczeniu będzie doskonałym uzupełnieniem pasma".

Wielkie zmiany w „Dzień dobry TVN”

Przed kilkoma miesiącami w porannym paśmie stacji TVN zaczęła się prawdziwa rewolucja. W czerwcu „Dzień dobry TVN” pożegnało blisko połowę swoich dotychczasowych prowadzących. Z programem rozstało się pięć osób: Anna Kalczyńska, Małgorzata Rozenek-Majdan, Agnieszka Woźniak-Starak, Małgorzata Ohme oraz Andrzej Sołtysik, wkrótce o swoim odejściu poinformował też Filip Chajzer.

Obecnie w popularnej „śniadaniówce” pojawiają się na zmianę trzy pary: Ewa Drzyzga i Krzysztof Skórzyński, Paulina Krupińska-Karpiel i Damian Michałowski oraz Dorota Wellman i Marcin Prokop. Od dłuższego czasu mówiło się, że TVN chce zaangażować do prowadzenia programu więcej osób. Końcem października dyrektor kanału Lidia Kazen potwierdziła portalowi wirtualnemedia.pl, że odbyły się zdjęcia próbne, w których wziął udział m.in. Hubert Urbański. Według jej słów nowy duet miał zostać przedstawiony widzom w listopadzie, ostatecznie jednak tak się nie stało.

„Dzień dobry TVN” z nowymi prowadzącymi

W sobotę TVN w końcu przekazał oficjalne wieści w sprawie swojego śniadaniowego pasma. Za pośrednictwem profilu „Dzień dobry TVN” na Instagramie przekazano, że nowa para zostanie zaprezentowana publiczności już w niedzielę 3 grudnia 2023 roku. We wpisie pojawiło się kilka wskazówek, m.in. informacja o zawodowym doświadczeniu tajemniczego duetu.

Już jutro chwila, na którą czekali nasi widzowie. W studiu „Dzień Dobry TVN” powitamy nową parę prowadzących. To wyjątkowy duet, który dzięki swojej energii, pasji i doświadczeniu będzie doskonałym uzupełnieniem naszego porannego pasma

– ogłoszono enigmatycznie.

Dodajmy, że dopiero co portal Shownews zaskoczył informacjami, jakoby do „Dzień dobry TVN” mogły powrócić któreś z dawnych gwiazd audycji. Padło m.in. nazwisko Kingi Rusin. Czy tak się rzeczywiście stanie, przekonamy się już niebawem. „Dzień dobry TVN” w niedzielę na antenie tradycyjnie od 7.45.

Oceń ten artykuł 4 9

Ogólna ocena "Dzień dobry TVN" w końcu ujawnia nowych prowadzących! "Wyjątkowy duet" to: 30% / 100%, uzyskana z: 13 głosów.