"Dzień dobry TVN" z zaskakującą parą prowadzących. "Nie regulujcie odbiorników"

Dzisiejsi prowadzący "Dzień dobry TVN" stworzyli zaskakujący duet. Podczas gdy prezenterzy prosili o to, by "nie regulować odbiorników", widzowie ruszyli z komentarzami! Jak spodobało im się takie połączenie?

Prowadzący „Dzień dobry TVN”

„Dzień dobry TVN” i „Pytanie na śniadanie” to dwa poranne programy gromadzące największą telewizyjną publiczność. Osoby odpowiedzialne za produkcję dwoją się i troją po to, by utrzymywać uwagę odbiorców. Ostatnio głośno było o zmianach w „Pytaniu na śniadanie”: pojawili się tam bowiem nowi prowadzący.

Nowi prowadzący w "Pytaniu na śniadanie" nie przekonali do siebie widzów? TVP komentuje!
Zmiany w TVP to ostatnio gorący temat. Nowi prowadzący program: "Pytanie na śniadanie" już pojawili się w show, zbierając rozmaite komentarze. A co mówią wyniki oglądalności? Na stronie TVP pojawił się specjalny komunikat.

Co ciekawe, podobne roszady kilka miesięcy wcześniej miały miejsce w „DDTVN”. W zeszłe wakacje z formatem pożegnali się m.in.: Anna Kalczyńska, Andrzej Sołtysik, Agnieszka Woźniak-Starak czy Małgorzata Rozenek-Majdan. Powstały także nowe duety gospodarzy, a obecnie są to:

  • Dorota Wellman i Marcin Prokop,
  • Paulina Krupińska i Damian Michałowski,
  • Ewa Drzyzga i Krzysztof Skórzyński,
  • Anna Senkara i Sandra Hajduk.

Czasem jednak twórcy „Dzień dobry TVN” odchodzą od tych połączeń i właśnie tak było we wtorek. 27 lutego widzów powitali bowiem… panowie! Damian Michałowski i Krzysztof Skórzyński zostali gospodarzami dzisiejszego wydania, co nie mogło przejść bez komentarza.

Krzysztof Skórzyński i Damian Michałowski w „Dzień dobry TVN”

Jeszcze podczas trwania wtorkowego „DDTVN” w mediach społecznościowych pojawiła się fotografia przedstawiająca wspomnianych prezenterów. Kadr uzupełniał dopisek:

Dzień dobry! Takiego składu to się nie spodziewaliśmy. Pozazdrościliśmy skoczkom zawodów w duetach, dlatego dzisiaj wspólnie skaczemy we wtorek i lądujemy pięknym telemarkiem.

Krzysztof Skórzyński dodał na swoim koncie nietypową prośbę: nie regulujcie odbiorników. Michałowski z kolei dodał, iż w takim składzie ich jeszcze nie było. A jak zareagowali widzowie? Z komentarzy pozostawianych pod wspomnianym postem wynika, iż męski duet w „Dzień dobry TVN” spodobał się odbiorcom:

Super prowadzący.

Super chłopaki.

Fajny duet, pozdrawiam serdecznie.

Miło powitać męską parę prowadzących: Damiana i Krzysia, życzę Wam wspaniałego dnia.

Fajny duet. Mogliby taki duet zrobić na dzień Mężczyzny.

Zazwyczaj Skórzyńskiemu towarzyszy Ewa Drzyzga, a Damian Michałowski prowadzi show wspólnie z Pauliną Krupińską. Jak wam się podoba taki duet?

"Dzień dobry TVN" z zaskakującą parą prowadzących. "Nie regulujcie odbiorników"

Fot. Instagram @damianmichalowski

Marcin Prokop szczerze o karierze telewizyjnej. "Czasem mam ochotę rzucić to wszystko"
Kariera telewizyjna Marcina Prokopa trwa od ponad 20 lat. Prezenter jest wprost uwielbiany przez widzów. W jednym z wywiadów wyznał jednak, że pojawiają się u niego myśli o tym, aby zakończyć pracę na wizji.

Oceń ten artykuł 0 0