hity na MAXXa
hity na MAXXa

"Dzień dobry TVN" znika z anteny. Wiadomo, kiedy koniec emisji

Zbliża się koniec "Dzień dobry TVN". Program śniadaniowy będący obecnie liderem pod względem oglądalności na dniach zniknie z anteny. Nie jest już tajemnicą, co go zastąpi. Kiedy zostanie pokazane ostatnie wydanie?

fot. AKPA
fot. AKPA

„Dzień dobry TVN” liderem

Przed rokiem program śniadaniowy stacji TVN przeszedł sporą metamorfozę. Z prowadzeniem „Dzień dobry TVN” pożegnali się wówczas: Agnieszka Woźniak-Starak, Małgorzata Rozenek-Majdan, Anna Kalczyńska, Małgorzata Ohme i Andrzej Sołtysik, a wkrótce także Filip Chajzer. Program powrócił nie tylko z odświeżoną ekipą, ale i z całkiem nowym studiem. Zmiany się opłaciły, bo „Dzień dobry TVN” przegoniło „Pytanie na śniadanie” i już jakiś czas utrzymuje się na pozycji lidera wśród programów śniadaniowych pod względem oglądalności.

Przekazano druzgocące wieści o "Pytaniu na śniadanie". To koniec?
Co dalej z "Pytaniem na śniadanie"? Napływające wyniki oglądalności nie napawają optymizmem. Program zaliczył druzgocący spadek oglądalności. Słowa szefowej pasma nie zostawiają wątpliwości, jakie są plany.

Zbliża się koniec „DDTVN”

Przypomnijmy, że obecnie twarzami porannego pasma TVN są: Dorota Wellman i Marcin Prokop, Paulina Krupińska-Karpiel i Damian Michałowski, Anna Senkara i Sandra Hajduk-Popińska oraz Ewa Drzyzga i Krzysztof Skórzyński. Ten ostatni w wywiadzie dla Shownews uchylił rąbka tajemnicy w temacie szykowanych przez stację zmian. Widzowie powinni już szykować się na kolejne niespodzianki.

Ten sezon będzie inny. Musimy jako „Dzień dobry TVN” się rozwijać i iść do przodu. Będą nowe cykle, których do tnej pory nie było. Mam nadzieję, że będziemy wyznaczać nowe standardy tego, jak wygląda telewizja śniadaniowa, a o reszcie przekonacie się wkrótce 

– mówi Skórzyński.

Tymczasem na dniach „Dzień dobry TVN” zniknie z anteny. Jak wynika z informacji podawanych przez Press, od 24 czerwca w dni powszednie TVN zamiast swojej śniadaniówki będzie emitować powtórki seriali paradokumentalnych. Potwierdza to oficjalny program telewizyjny dostępny na stronie internetowej stacji. Od 29 czerwca natomiast zacznie być pokazywana weekendowa audycja „Dzień dobry wakacje”. Na czas letniej przerwy przewidziano osiemnaście wydań.

Oceń ten artykuł 22 50

Ogólna ocena "Dzień dobry TVN" znika z anteny. Wiadomo, kiedy koniec emisji to: 30% / 100%, uzyskana z: 72 głosów.