Dziennikarka rozwścieczyła Britney Spears: "Możesz pocałować moją białą..."

W 2003 roku Britney Spears udzieliła głośnego wywiadu, w którym Diane Sawyer wypytywała ja o bolesne rozstanie z Justinem Timberlakiem. Dziennikarka zaatakowała młodą wokalistkę, co doprowadziło ją do łez na wizji. Po latach artystka w mocnych słowach odniosła się do kontrowersyjnego wywiadu.

Britney Spears w głośnym wywiadzie z 2004 roku

Britney Spears po ponad 13 latach została zwolniona z sądowej kurateli, którą została objęta po załamaniu nerwowym w 2008 roku. Przez cały ten czas jedna z największych gwiazd popu nie mogła decydować o samej sobie, a także kontrolować własnego majątku. Sprawa nabrała rozgłosu, gdy wokalistka dodawała coraz więcej materiałów wskazujących na to, że jej ojciec – kurator – wykorzystuje jej ubezwłasnowolnienie dla własnych korzyści. Finalnie sąd podjął decyzję, aby zdjąć ciążącą na Spears kuratelę.

Gwiazda popu wstaje na nogi i organizuje własne życie na nowo. Piosenkarka postanowiła zamknąć kilka spraw w przeszłości w swoim życiu, a jedną z nich jest głośne rozstanie z Justinem Timberlakiem oraz wywiad, którego w 2003 roku udzieliła Diane Sawyer. To właśnie podczas tej kontrowersyjnej rozmowy dziennikarka zaatakowała wtedy 21-letnią Britney Spears, która nie wytrzymując jej pytań, nie mogła opanować swoich emocji i popłakała się na wizji.

Britney Spears zwróciła się do dziennikarki "Możesz pocałować moją białą…"

Diane na początku prowadziła rozmowę całkiem normalnie. Jednak z każdą minutą pytania były coraz bardziej intymne i dotkliwsze dla wokalistki. Dziennikarka nie tylko obarczyła Spears winą za rozpad jej związku z Justinem Timberlakiem, ale też usprawiedliwiała wypowiedź żony jednego z polityków, która stwierdziła, że z wielką chęcią zastrzeliłaby artystkę. Choć wpis celebrytki zniknął już z sieci, to kolorowe portale przytaczają słowa, które napisała na Instagramie Britney:

Czy ośmielimy się zapomnieć o wywiadzie z Diane Sawyer w moim mieszkaniu prawie 20 lat temu? [...]. Poważnie... Mieszkałam wtedy w swoim mieszkaniu i z nikim nie rozmawiałam. Mój menedżer umieścił tę kobietę w moim domu i kazał mi z nią porozmawiać w telewizji krajowej, a ona zapytała, czy mam problem z zakupami! Kiedy miałam problem z zakupami?

– zaczęła wokalistka.

W końcu Britney Spears nie wytrzymała i przedstawiła swoim fanom kulisy tego, w jaki sposób została zmuszona do kontrowersyjnego wywiadu z Diane Sawyer:

Nigdy o tym nie wspominałam, ale po rozstaniu z Justinem miałam problem z mówieniem o tym. Nie rozmawiałam z nikim przez długi czas. Byłam w szoku. Potem mój ojciec i jakichś trzech facetów, gdy ledwo mogłam mówić, umieściło mnie w pokoju z Diane Sawyer i zmusili do wywiadu

– napisała.

Na koniec ostro zakończyła swój wpis i bezpośrednio, w mocnych słowach, zwróciła się do dziennikarki:

Możesz pocałować moją białą du*ę.

Trzeba przyznać, że jej post wywołał spore oburzenie wśród internautów, którzy krytykują teraz dziennikarkę Diane Sawyer na jej profilach w mediach społecznościowych. „Przeproś Britney!” – piszą. Myślicie, że dobitnie i wyczerpująco wyjaśniła całą sprawę?

Britney Spears opublikowała zdjęcia w wannie! „Kobieta wielu talentów” [ZDJĘCIA]
Britney Spears zmieściła nowe zdjęcia. Pokazała się jako wspaniały fotograf. W jej obiektywie znalazł się narzeczony gwiazdy, Sam Asghari. Mężczyzna pojawił się na premierze filmu „Dom...

Oceń ten artykuł 0 0
Komentarze