Dziewczyna twerkuje na imprezie. Nagle robi coś, co wprawia wszystkich w osłupienie!

Niektórzy imprezując, oprócz dobrej zabawy uwielbiają wykręcać numery. Ta dziewczyna należy właśnie do takich osób. Tańcząc, zaczęła twerkować przed jednym z balujących, robiąc istne show. Jednak po chwili zrobiła coś, co zaskoczyło wszystkich! Mina mężczyzny, który tańczył z mężczyzną może niejednego rozbawić do łez!

Jak się bawić, to na całego – mówią prawdziwi imprezowicze. Najwyraźniej ta dziewczyna do nich należy! Podczas sylwestrowej zabawy dziewczyna zrobiła prawdziwe show, w efekcie którego jeden z balujących wyglądał, jakby miał dostać zawału. Dlaczego? Na filmiku widzimy piękną, długowłosą dziewczynę, która twerkuje, a po chwili dołącza do niej jeden ze współimprezowiczów. Wygląda na to, że będzie to impreza jak każda inna, jednak nagle z głowy głównej bohaterki znikają włosy, a ona okazuje się być łysa! Roztańczona dziewczyna zdjęła perukę, szokując wszystkich wokół, a zwłaszcza chłopaka, która za nią tańczył. Jego mina jest bezcenna! To trzeba zobaczyć!

Oceń ten artykuł 1 0

Ogólna ocena Dziewczyna twerkuje na imprezie. Nagle robi coś, co wprawia wszystkich w osłupienie! to: 100% / 100%, uzyskana z: 1 głosów.
Komentarze