Edyta Górniak i Rafał Brzozowski są parą? Nie ma już wątpliwości [FOTO]

Edyta Górniak i Rafał Brzozowski jednak są parą? Pogłoski o rzekomym romansie, które zaczęły pojawiać się już w 2021 roku, ostatnio powróciły ze zdwojoną siłą. Słowa divy zdają się nie pozostawiać w tym temacie wątpliwości.

Edyta Górniak i Rafał Brzozowski razem?

Edyta Górniak i Rafał Brzozowski znają się i lubią od lat. O tym, że łączy ich coś więcej niż przyjaźń, plotkowano już w 2021 roku. Wówczas, niedługo po tym, jak gospodarz „Jaka to melodia?” rozstał się ze swoją wieloletnią partnerką Anną Tarnowską, diva mocno wspierała go w przygotowaniach do Eurowizji. Zaprosiła go wtedy nawet do swojego góralskiego domu.

Górniak odpowiada na plotki o Brzozowskim

Ostatnio 50-letnia obecnie artystka i 42-letni piosenkarz zaczęli spędzać ze sobą jeszcze więcej czasu, a to za sprawą pracy przy programie „Rytmy Dwójki”. Z tego powodu spekulacje na temat rzekomego romansu powróciły. Górniak nie zamierzała ukrywać, co łączy ją z Brzozowskim. W rozmowie z „Super Expressem” potwierdziła, że ich relacja jest bardzo bliska i serdeczna.

Kiedyś zadzwoniłam do Rafała z jakąś pierdołą, odebrał telefon, będąc tuż po operacji w szpitalu. Nie wiedziałam o tym. I mówi: „Edytko, jak miło cię usłyszeć. Słuchaj, na jutro ci to sprawdzę, bo dziś jestem po operacji, ale na pewno jutro oddzwonię w tej sprawie”. „Szalony” pomyślałam. Najkochańszy na świecie. Oczywiście chciałam wycofać się ze swojej prośby, ale nalegał, że mi pomoże

– opowiedziała tabloidowi o kulisach znajomości z prezenterem.

Kolejna wypowiedź artystki nie pozostawia natomiast wątpliwości, czy to przyjaźń, czy kochanie. 50-latka podkreśla, że pozostaje „singielką z wyboru”.

Jestem zakochaną w życiu, zdeklarowaną singielką. Z wyboru. Naprawdę, gdybym nie chciała być singielką, to bym nie była

– skwitowała w rozmowie ze Światem Gwiazd.

Niedawne pogłoski Górniak skomentowała również na swoim profilu na Instagramie. Diva wrzuciła tam nagranie, którym zdaje się obśmiewać doniesienia o romansie. „Koling Rafał” – podpisała film.

Oceń ten artykuł 30 55

Ogólna ocena Edyta Górniak i Rafał Brzozowski są parą? Nie ma już wątpliwości [FOTO] to: 35% / 100%, uzyskana z: 85 głosów.