Edyta Górniak już tego nie kryje. Ujawniła całą prawdę o "romansie" z Rafałem Brzozowskim

Pogłoski o domniemanym romansie Edyty Górniak i Rafała Brzozowskiego wciąż nie cichną. Diva nie zamierzała podsycać plotek milczeniem i otwarcie opowiedziała o tym, co łączy ją z młodszym kolegą z branży.

Edyta Górniak i Rafał Brzozowski mają romans?

Ostatnimi czasy nasiliły się plotki dotyczące charakteru relacji łączącej Edytę Górniak i Rafała Brzozowskiego. O tym, że 50-letnią artystkę i 42-letniego piosenkarza może łączyć coś więcej niż przyjaźń, spekulowano już w 2021 roku. Wtedy, niedługo po tym, jak gospodarz „Jaka to melodia?” rozszedł się ze swoją wieloletnią partnerką, Górniak zaprosiła go do swojego góralskiego domu, by wesprzeć go w przygotowaniach do występu na Eurowizji.

Ponieważ w minionych tygodniach artyści zaczęli spędzać ze sobą mnóstwo czasu, a to za sprawą programu „Rytmy Dwójki”, w którym oboje występowali, znowu zaczęto mówić o „romansie”. Górniak nie zamierzała podsycać plotek milczeniem i w kolejnych wypowiedziach dla mediów jasno dawała do zrozumienia, jakie stosunki ma z Rafałem.

Górniak wyznała prawdę o Brzozowskim

50-latka ponownie zabrała głos w sprawie domniemanego „romansu”, tym razem w rozmowie z „Faktem”, i jeszcze obszerniej odniosła się do ostatnich rewelacji. Na wstępie przyznała, że jest zauroczona szarmanckością i wdziękiem 42-letniego kolegi z branży.

Rafał jest uroczym człowiekiem i mężczyzną. To mogę powiedzieć. Mogę potwierdzić, że zawsze był dżentelmenem. Zawsze z wielką klasą odnosił się do mnie. Jest faktycznie taki czarujący, więc gdybym miała otwartość na relacje, to pewnie powiedziałabym więcej, ale nie mam

– wyznała.

Edyta po raz kolejny jednak podkreśliła, że jest „singielką z wyboru” i ostatecznie rozwiała wątpliwości na temat relacji z Brzozowskim.

Prawda jest taka, że ja Rafała bardzo lubię. Poznaliśmy się dwa, może trzy lata temu w programie "Jaka to melodia" i tak jakoś zawsze w naturalny sposób mamy sympatię wobec siebie. Rafał jest bardzo takim ciepłym człowiekiem. Jest dżentelmenem. Nie mamy romansu. Natomiast bardzo się lubimy. Myślę, że mogę to powiedzieć za nas oboje

– skwitowała.

Oceń ten artykuł 0 0