Edyta Górniak pojawiła się na scenie podczas występu Zenona Martyniuka. Nagranie jest już w sieci! [WIDEO]

Edyta Górniak i Zenon Martyniuk na jednej scenie? Tak było! Wokalistka nieoczekiwanie pojawiła się podczas występu muzyka disco polo na "Wakacyjnej Trasie Dwójki" Efekt? To nagranie trzeba zobaczyć!

Edyta Górniak i Zenon Martyniuk na „Wakacyjnej Trasie Dwójki”

Jest lato i są też koncerty! Mimo wciąż obowiązujących ograniczeń organizatorzy – stosując się do wszelkich poleceń – coraz chętniej organizują plenerowe, muzyczne wydarzenia. Do takich właśnie należą spotkania muzyków z publicznością organizowane w ramach „Wakacyjnej Trasy Dwójki” – co tydzień w jednym z polskich miast na scenie pojawiają się muzyczne gwiazdy i nie inaczej było i tym razem. Niedzielny koncert TVP odbył się w Chełmie, a wystąpili na nim m.in.: Thomas Anders and Modern Talking Band,  Milano oraz Classic. Nie zabrakło także Edyty Górniak, która zaprezentowała m.in. swój najnowszy singiel zatytułowany: „Lime”, a także piosenkę: „Król”. Co ciekawe, diva polskiej sceny muzycznej nieoczekiwanie pojawiła się również podczas występu Zenona Martyniuka!

Edyta Górniak tańczy z Zenonem Martyniukiem

Podczas gdy Zenon Martyniuk wykonywał utwór: „Życie to są chwile” zza kulis wyłoniła się Edyta Górniak, która szybko zjawiła się obok muzyka. Dodatkowo piękna piosenkarka z promiennym uśmiechem przez krótką chwilę tańczyła w rytm znanej melodii, by następnie zejść ze sceny. Edyta Górniak otrzymała jeszcze podziękowania od nieco zaskoczonego Marytniuka. Ten krótki występ zarejestrowały kamery, a całość jest chętnie odtwarzana w sieci. A wam jak podoba się takie połączenie?

Górnika bez makijażu. Jej fani zachwyceni: "Jesteś taka piękna zewnętrznie i wewnętrznie"
Edyta Górnika bez wątpienia wie, jak zadbać o swoich fanów. Do jej wirtualnej galerii trafiło zdjęcie, które podwójnie zachwyciło internautów. Na...

Oceń ten artykuł 2 4

Ogólna ocena Edyta Górniak pojawiła się na scenie podczas występu Zenona Martyniuka. Nagranie jest już w sieci! [WIDEO] to: 33% / 100%, uzyskana z: 6 głosów.