Edzia z "Królowych życia" zaskoczyła odmienionym wyglądem. "Kto zrobił pani taką krzywdę?" [FOTO]

Przyjaciółka Dagmary Kaźmierskiej pochwaliła się fanom swoją metamorfozą. Nie wszyscy okazali się zachwyceni efektami. Zmiany nie służą bohaterce "Królowych życia"? "Edzia nie przypomina siebie" - komentują internauci.

Zmiany w wyglądzie Edzi z „Królowych życia”

Edyta Nowak-Nawara przestała być anonimową postacią, gdy zaczęła pojawiać się w reality show „Królowe życia”. Udział w programie przysporzył przyjaciółce Dagmary Kaźmierskiej niemałej popularności. Ciekawi jej życia prywatnego widzowie licznie obserwują poczynania Edzi w mediach społecznościowych. Jej instagramowy profil śledzi już ponad 140 tysięcy osób.

Fani bohaterki „Królowych życia” podzieleni

Edzia z „Królowych życia” regularnie wrzuca do sieci swoje nowe zdjęcia i na bieżąco informuje fanów, co u niej słychać. Niedawno pochwaliła się kadrem, który mocno zaskoczył jej fanów. Edyta zdradziła, że odwiedziła fryzjera, który zafundował jej metamorfozę. Efekty podzieliły internautów. Niestety nie wszystkim się spodobały.

Kto zrobił pani taka krzywdę? Sorry, w prostych lepiej, kręcone dodają kilogramów. Proszę się nie gniewać. Jest pani pozytywną babką, ale fryz fatalny

Bez loków ładniej, młodziej

Edzia nie przypomina siebie

– zaczęli pisać niektórzy.

Nie brakuje jednak i takich, którzy są zachwyceni odmienioną Edzią.

Pięknie, młodziej! Nie wiem czy to makijaż, czy zabiegi, ale na plus! 

Pani Edytko, wygląda pani cudownie, pozdrowionka

Przecudnie się pani zmieniła. Tez bym tak chciała

– komplementują.

A wy jak oceniacie przemianę bohaterki „Królowych życia”?

Oceń ten artykuł 0 1
Komentarze