Ekipa Friza z własnym rollercoasterem! Kolejka wkrótce zostanie otwarta w EnergyLandii

Ekipa Friza nie zwalnia tempa po wydaniu swojej debiutanckiej płyty i cieszących się ogromną popularnością lodów! Teraz okazało się, że grupa youtuberów nawiązała kolejną świetną współpracę! Wczoraj EnergyLandia poinformowała o otwarciu nowego rollercoastera stworzonego wspólnie z Ekipą. Nowa atrakcja parku rozrywki w Zatorze zostanie otwarta już za kilka dni!

Ekipa Friza odniosła ogromny sukces

Ekipa Friza od kilku lat cieszy się niesłabnącą popularnością w polskim Internecie. Karol „Friz” Wiśniewski z grupą internetowych twórców mają za sobą głośną współpracę z firmą Koral, której efektem były Lody Ekipy. Deser wydany przez youtuberów odniósł ogromny sukces komercyjny.

Ekipa Friza prawie dwa tygodnie temu wydała swoją debiutancką płytę pt. „Sezon 3”. Na albumie, który ukazał się 26 czerwca, możemy usłyszeć wiele hitów grupy youtuberów. W jednej piosence z internetowymi twórcami zaśpiewała także Roksana Węgiel! Influencerzy zarobili już ponad 2 miliony złotych na sprzedaży swojego krążka.

Rollercoaster Ekipy Friza w EnergyLandii

Teraz Ekipa nawiązała kolejną świetną współpracę! W Energylandii wkrótce zostanie otwarty rollercoaster należący do Ekipy! Kolejka ma nosić nazwę „EKIPA Light Explorers”. Atrakcja zasili nową, szóstą strefę parku rozrywki w Zatorze – Aqualantis. To niejedyna atrakcja, którą Ekipa Friza przygotowała dla odwiedzających EnergyLandię!

Miło jest nam poinformować, że wkrótce w Energylandii do użytku oddany zostanie rollercoaster EkipyEKIPA Light Explorers, obrandowany logiem Ekipa. Atrakcja znajdzie się w Aqualantis – nowej, szóstej strefie rozrywki Energylandii, która zajmie powierzchnię 6 hektarów. Tuż obok rollercoastera EKIPA Light Explorers znajdziecie strefę chillu Ekipy – przekazał park rozrywki.

Pierwszy raz z rollercoastera stworzonego we współpracy z grupą youtuberów będzie można skorzystać już 14 lipca. Zapowiedział to Karol „Friz” Wiśniewski w swoim najnowszym filmie.

Wybierz się w niezwykłą podróż przez stare wykopaliska Aqualantis. Wejdź do starej latarni morskiej i rozpocznij swoją nową przygodę. Wkrocz do starożytnej maszyny i podróżuj w czasie tam i z powrotem – zapowiada EnergyLandia.

W nowym materiale opublikowanym przez Friza możemy zobaczyć, jak wygląda nowa atrakcja parku rozrywki w Zatorze. Nie zabrakło też nagrań z przejazdu rollercoasterem Ekipy!

Planujecie skorzystać z EKIPA Light Explorers w EnergyLandii?

Powstał mural z Frizem! Wyjątkowe graffiti w Nowym Sączu. "Rambo współczesnych czasów"
Friz jest obecnie jednym z najpopularniejszych polskich celebrytów i idolem młodego pokolenia. Nic dziwnego, że ktoś zdecydował się stworzyć mural z jego wizerunkiem. Wyjątkowy malunek z twarzą youtubera...

Oceń ten artykuł 4 35

Ogólna ocena Ekipa Friza z własnym rollercoasterem! Kolejka wkrótce zostanie otwarta w EnergyLandii to: 10% / 100%, uzyskana z: 39 głosów.