Eliza z "Warsaw Shore" na nowych zdjęciach. Na chwilę zrezygnowała z mocnego makijażu. Efekt wbija w fotel! [ZDJĘCIA]

Pamiętacie Elizę z pierwszych edycji programu: "Warsaw Shore. Ekipa z Warszawy"? Partnerka Pawła "Trybsona" Trybały wrzuciła do sieci nowe zdjęcia, na którym zaprezentowała się w nieco innym wydaniu. Jakim? Odpowiedź poniżej!

Eliza z „Warsaw Shore” na nowych zdjęciach

Eliza Wesołowska (obecnie Trybała) to postać doskonale znana widzom pierwszych edycji programu: „Warsaw Shore. Ekipa z Warszawy”. W dość kontrowersyjnym telewizyjnym projekcie grupa uczestników spędza ze sobą sporo czasu, mieszkając w jednym domu i biorąc udział w licznych imprezach. Eliza Wesołowska w show poznała swojego przyszłego męża – Pawła „Trybsona” Trybałę, z którym stworzyła związek. Po zakończeniu przygody z „WS” para skupiła się na rozwijaniu swojej relacji, a obecnie Eliza i Paweł to szczęśliwe małżeństwo z dwójką dzieci! Para wychowuje córki – Victorię i Kornelię. Eliza Trybała aktywnie działa także w mediach społecznościowych, a jej poczynania śledzi spore grono fanów: to już ponad 300 tys. użytkowników sieci. Na internetowej platformie Eliza chętnie publikuje m.in. romantyczne kadry z mężem, urocze ujęcia z córkami, a także fotografie, na których to ona „gra pierwsze skrzypce”.

Udział w „Warsaw Shore”, a także aktywność w show-biznesie sprawiły, że Eliza i „Trybson” często goszczą na różnych imprezach branżowych. Niedawno wybrali się na pewną premierę kinową, chętnie pozując na „ściance”. Nowe zdjęcia pojawiły się w Internecie, a sama Eliza opublikowała na Instagramie kadry ukazujące, jak wyglądała.

Przesuń w prawo.

Eliza Trybała komplementowana na Instagramie

Na dzień premiery Eliza z „Warsaw Shore” postawiła na delikatny makijaż. To pewna nowość, ponieważ zwykle uczestniczka show wybiera raczej nieco bardziej wyrazisty make-up. Całość uzupełniały luźno rozpuszczone włosy oraz „lekka”, jasna kreacja. Nic więc dziwnego, że pod postem ukazującym żonę Pawła pojawiło się sporo komplementów!

Piękny makijaż, cudnie Elizka wyglądasz.

Cudnie.

(…) Obłędnie wyglądałaś.

Piękna

– można przeczytać pod najnowszą galerią.

Od czasu pierwszych sezonów programu: „Warsaw Shore. Ekipa z Warszawy” minęło już sporo czasu. Pamiętacie początki „WS”?

Anna Sowińska i Eliza Trybała mają kontakt po "Warsaw Shore"? Ten wpis sporo zdradza!
Pamiętacie pierwsze sezony programu: "Warsaw Shore. Ekipa z Warszawy"? Wzięły w nich udział m.in. Anna Sowińska i Eliza Trybała. Czy panie mają ze sobą kontakt? Pewien wpis może pomóc udzielić...

Oceń ten artykuł 0 1
Komentarze