Elżbieta Romanowska obrażona w "Goggleboxie". Padły szokujące słowa

Uczestnicy programu "Gogglebox. Przed telewizorem" ocenili "Nasz nowy dom". Jeden z nich wypowiedział niestosowny komentarz na temat Elżbiety Romanowskiej. Reakcja jego kolegów była błyskawiczna.

"Nasz nowy dom" w "Gogglebox. Przed telewizorem"

"Gogglebox. Przed telewizorem" to jeden z najpopularniejszych programów stacji TTV. Widzowie z dużym zainteresowaniem śledzą komentarze uczestników na temat innych telewizyjnych formatów. We wrześniu rozpoczęła się emisja kolejnego, dziewiętnastego już sezonu tego reality show.

Nie powinno być dużym zaskoczeniem, że uczestnicy "Goggleboxa" w końcu postanowili wziąć pod lupę "Nasz nowy dom", który ostatnio przeszedł duże zmiany. Największą z nich jest oczywiście zastąpienie Katarzyny Dowbor przez Elżbietę Romanowską. W trakcie oceniania odświeżonego programu jeden z uczestników zagalopował się, wypowiadając niestosowny komentarz na temat prowadzącej.

Ten komentarz naprawdę padł na wizji. "Nie wolno tak mówić"

Konrad, Krzysiek i Kuba błyskawicznie rozpoznali, że prezenterka występowała wcześniej w serialu "Ranczo". Jeden z nich, chcąc potwierdzić słowa znajomych, rzucił oburzającym epitetem, odnoszącym się do wagi aktorki.

A, tej grubej, tak?

– usłyszeli widzowie.

Jego koledzy nie pozostali obojętni na te słowa i błyskawicznie zrugali go za brak kultury.

Nie wolno tak mówić, to jest Ela, koleżanka Mariana z show-biznesu!

– podkreślili.

Uczestnicy "Goggleboxa" podzielili się w kwestii zmian w "Naszym nowym domu". Gdy jedni doceniali zaangażowanie i uśmiech nowej prowadzącej, drudzy krytykowali metamorfozę, która – ich zdaniem – nie wyszła najlepiej. Najwięcej emocji wzbudziło ściągnięcie boazerii wyglądającej – według niektórych – o wiele lepiej od białych ścian.

Kolejne odcinki programu "Nasz nowy dom" można oglądać w czwartki o 20:05 na antenie Polsatu. Nowe epizody są także udostępniane w serwisie Polsat Box Go.

Oceń ten artykuł 0 1