Emilia Dankwa z "Rodzinki.pl" pozuje na plaży. Fani zachwyceni. "Bogini" [ZDJĘCIA]

Młoda aktorka, która zyskała ogólnopolską rozpoznawalność dzięki roli w serialu "Rodzinka.pl", pochwaliła się fanom efektami nowej sesji zdjęciowej. Emilia Dankwa zapozowała na plaży i oczarowała internautów. "Wyglądasz zjawiskowo" - piszą nastolatce.

Emilia Dankwa – Zosia z „Rodzinki.pl”

Emilia Dankwa zyskała rozpoznawalność dzięki roli w „Rodzince.pl”. Do ekipy serialu dołączyła w 2012 roku, wcielając się w postać Zosi Zalewskiej, przyjaciółki Kacpra Boskiego (w tej roli Mateusz Pawłowski). Dziecięca gwiazda dorastała na oczach widzów, przemieniając się z małej dziewczynki w piękną nastolatkę. Dziś jest już niemal dorosła. Za kilka miesięcy skończy 18 lat.

Emilia Dankwa – profil na Instagramie

Po zakończeniu serialu „Rodzinka.pl” odtwórczyni roli Zosi postanowiła zrobić sobie przerwę od grania. Aktorstwo odsunęła na boczny tor, postanowiła natomiast skupić się na edukacji. Dankwa jest niezwykle zaangażowana w życie swojej szkoły. W czerwcu poprowadziła zakończenie roku szkolnego, obecnie natomiast cieszy się wakacjami i ładuje baterie przed powrotem do nauki. Swoimi kolejnymi wakacyjnymi wojażami chwali się na Instagramie, gdzie obserwuje ją już ponad 115 tysięcy osób.

Emilia Dankwa z „Rodzinki.pl” na plaży

Emilia Dankwa niedawno wróciła ze słonecznej Hiszpanii. Odpoczywała tam w popularnym kurorcie Lloret de Mar. Niedługo później wyruszyła nad polskie morze – do wsi Pogorzelica w województwie zachodniopomorskim. Podczas pobytu nad Bałtykiem postanowiła zrobić sobie profesjonalną sesję zdjęciową. Jej efektami nie omieszkała pochwalić się na Instagramie. Fotografie, na których 17-letnia aktorka wygrzewa się na plaży w promieniach zachodzącego słońca, zachwyciły internautów. Fani nie kryją, że są pod wrażeniem urody i fotogeniczności gwiazdy „Rodzinki.pl”.

Cudowna

Wyglądasz zjawiskowo!

Wow!

Bogini

– oceniają zgodnie.

Oceń ten artykuł 2 0

Ogólna ocena Emilia Dankwa z "Rodzinki.pl" pozuje na plaży. Fani zachwyceni. "Bogini" [ZDJĘCIA] to: 100% / 100%, uzyskana z: 2 głosów.
Komentarze