Emilia Dankwa z "Rodzinki.pl" skończyła 16 lat. Wyprawiła huczną imprezę urodzinową. "Aż w więzieniu skończyliśmy" [FOTO]

Dziecięca gwiazda serialu "Rodzinka.pl" skończyła 16 lat. Emilia Dankwa urodziny obchodziła z prawdziwą pompą. Świętowanie trwało kilka dni. Wszystkim pochwaliła się w mediach społecznościowych. Uwagę przykuwają zdjęcia zza krat.

Emilia Dankwa – Zosia z serialu „Rodzinka.pl”

Emilia Dankwa w branży aktorskiej zadebiutowała już jako kilkulatka. Największą dotąd rozpoznawalność przyniosła jej rola w serialu „Rodzinka.pl”, do obsady którego dołączyła w 2012 roku. W postać Zosi Zalewskiej, przyjaciółki serialowego Kacpra Boskiego, wcielała się aż do momentu, w którym Telewizja Polska podjęła nagle decyzję o zakończeniu produkcji.

Podobnie jak inni dziecięcy aktorzy „Rodzinki.pl”, m. in. Maciej Musiał, Adam Zdrójkowski, Mateusz Pawłowski czy Wiktoria Gąsiewska, Emilia Dankwa dorastała na oczach telewidzów. Po tym, jak serial zniknął z anteny, fani mogą obserwować jej dalsze poczynania w sieci. Dankwa bardzo aktywnie udziela się w mediach społecznościowych – prowadzi swój kanał na YouTube, ponadto ma też własne profile na Facebooku i Instagramie. Emilka regularnie chwali się nowymi zdjęciami i opisuje, co u niej słychać.

Tak Emilia Dankwa świętowała 16. urodziny

Emilia Dankwa skończyła niedawno 16 lat. Urodziny obchodziła 16 grudnia, jednak świętowanie rozciągnęło się na kilka kolejnych dni. Młoda gwiazda wszystko pokazała na Instagramie, gdzie obserwuje ją już ponad 115 tysięcy osób.

Spędziłam ten dzień naprawdę cudownie i dziękuję wszystkim – rodzinie, przyjaciołom, znajomym i obserwatorom. Ogromnie doceniam to, że was wszystkich mam

– napisała w mediach społecznościowych w dniu urodzin.

Gwiazda serialu „Rodzinka.pl” podzieliła się z fanami obszerną relacją z urodzinowego weekendu. Zaczęło się spokojnie, w rodzinnym gronie. Niedzielę świeżo upieczona 16-latka spędziła zaś na imprezie ze znajomymi. Na podstawie jej wpisu na Instagramie można wnioskować, że zabawa była przednia.

Urodzin dzień 3, ale było genialnieee. Tak bardzo wam wszystkim dziękuję, no kocham was, no, i prezenty też świetne dostałam

– pochwaliła się podekscytowana.

W fotorelacji z urodzinowej imprezy uwagę przykuwają zdjęcia zza krat. Dankwa i jej znajomi są zakuci w kajdanki. Okazuje się, że oprócz wspólnego wypadu na pizzę zaliczyli też wizytę w escape roomie.

Aż w więzieniu skończyliśmy, hahaha

– żartuje 16-latka.

Oceń ten artykuł 0 0