Euforia w szatni! Tak Biało-Czerwoni świętowali. Jedziemy na Mistrzostwa Świata 2022 [WIDEO]

Wczorajszy mecz, w którym Biało-Czerwoni wygrali ze Szwedami, to prawdziwy sukces. Radości wciąż nie ma końca! Nic dziwnego, że drużynę rozpiera energia i duma. Okrzyki szczęścia rozbrzmiewały jeszcze długo po zakończeniu rozgrywki. Do sieci trafiło nagranie z szatni reprezentacji Polski, tak świętowali Lewandowski i spółka.

Tak Biało-Czerwoni świętowali w szatni

Polacy pokonali Szwedów 2:0. Pierwszą bramkę zdobył Robert Lewandowski, a drugą Piotr Zieliński. Biało-Czerwoni głośno skandowali imiona obu piłkarzy, którzy strzelili gole. Gdy drużyna weszła do szatni, nawet tam nie zmilkły wiwaty i płomienne okrzyki. Emocje nie opadły, lecz opanowały sportowców ze zdwojoną mocą. Kamil Grosicki tak żarliwie intonował śpiewy, że aż stracił głos. Dało się też usłyszeć rytmiczne nawoływania:

Czesiu, Czesiu, Czesiu!

Skandowali Biało-Czerwoni na cześć Czesława Michniewicza, który od 31 stycznia 2022 roku jest selekcjonerem reprezentacji Polski w piłce nożnej.

Mecz Polska – Szwecja

Od początku spotkania, kibice mieli okazję zobaczyć sporo emocjonujących akcji. Niestety żadna z nich nie przyczyniła się do zdobycia bramki. Sytuacja uległa zmianie dopiero w drugiej połowie. W 49. minucie, Robert Lewandowski wykonał rzut karny i trafił gola! Wówczas Biało-Czerwoni zaczęli triumfować. Niedługo potem – w 72. Minucie – drugą bramkę strzelił Piotr Zieliński. Mecz zakończył się wynikiem 2:0 dla Polski. W taki oto sposób zakwalifikowaliśmy się do Mistrzostw Świata w Katarze!

Jedziemy na Mistrzostwa Świata 2022

Polacy awansowali do XXII Mistrzostw Świata w Piłce Nożnej 2022. Wydarzenie odbędzie się w Katarze w 2022 roku. Będzie to pierwszy turniej mistrzostw świata na Bliskim Wschodzie i jednocześnie w kraju islamskim, jak również pierwszy mundial, który zostanie rozegrany jesienią. Biało-Czerwoni pojadą do Kataru, aby reprezentować Polskę w światowych rozgrywkach, zatem najważniejsze dopiero przed nami.

Robert Lewandowski… nie trzeba go przedstawiać

Od 2013 roku jest mężem Anny Lewandowskiej. To piłkarz, występujący na pozycji napastnika w niemieckim klubie Bayern Monachium. Gra także w reprezentacji Polski, w której pełni rolę kapitana. Jest zdobywcą ponad 500. goli w seniorskich rozgrywkach klubowych i reprezentacyjnych. Jako jedyny Polak otrzymał nagrody: „Piłkarza Roku FIFA” i „Piłkarza Roku UEFA”. W 2015 roku trafił do księgi rekordów Guinnessa, zdobywając 5 goli w ciągu 9. minut w ligowym meczu z Wolfsburgiem.

Polska awansowała do mistrzostw świata! Powody do świętowania miał Lewandowski, który strzelił pięknego karnego do bramki Szwedów. W sieci znalazły się zdjęcia jego romantycznego...