Eurowizja 2024. Luna ma za sobą występ na żywo. Tak oceniła ją publiczność [WIDEO]

Luna wystąpiła przed publicznością na przedeurowizyjnej imprezie w Madrycie. Jak reprezentantka Polski poradziła sobie z "The Tower" podczas koncertu na żywo? Zobaczcie nagranie.

Eurowizja. Luna reprezentantką Polski

Aleksandra Wielgomas, szerzej znana jako Luna, została wybrana tegoroczną reprezentantką Polski w konkursie Eurowizji. Z utworem „The Tower” wygrała wewnętrzne preselekcje, w których głos należał do pięcioosobowej komisji jurorskiej. 24-letnia artystka pokonała m.in. faworytkę fanów Justynę Steczkowską, weterankę krajowych eliminacji Nataszę Urbańską czy Edytę Górniak, która w 1994 roku wywalczyła dla Polski historyczne drugie miejsce.

Eurowizja 2024. Luna śpiewa na żywo

Luna obecnie intensywnie przygotowuje się do występu na Eurowizji. O awans do finału będzie walczyć w czasie pierwszego półfinałowego koncertu, który zaplanowano na 7 maja. Poza opracowywaniem majowego show 24-latka w planach na najbliższe tygodnie ma udział w kolejnych przedeurowizyjnych imprezach. W sobotę 30 marca wzięła udział w tzw. pre-party w Madrycie. Poniżej nagranie z próby.

Podczas koncertu PrePartyES na scenie zaprezentowało się wielu tegorocznych uczestników Eurowizji, m.in. uchodzący za faworytów reprezentant Chorwacji i duet z Ukrainy. Sobotnie występy, w tym Luny z utworem „The Tower”, trafiły już do sieci. Internauci byli zgodni w ocenie tego, co na scenie zaprezentowała Polka. Pojawiły się porównania do niedawnej imprezy w Szwecji, podczas której Luna także śpiewała na żywo. Zdaniem wielu piosenkarka poczyniła od tamtej pory duży postęp.

Fajnie widzieć, że Luna robi postępy i świetnie nawiązuje kontakt z fanami

Jestem pozytywnie zaskoczona!

Niedoceniona. Ona jest świetna

Tak, jest progres!

– piszą w komentarzach fani Eurowizji.

 

Oceń ten artykuł 12 10

Ogólna ocena Eurowizja 2024. Luna ma za sobą występ na żywo. Tak oceniła ją publiczność [WIDEO] to: 54% / 100%, uzyskana z: 22 głosów.