Eurowizja Junior. Wpadka przy powitaniu Mai Krzyżewskiej. Prowadzące miały problem

Eurowizja Junior odbędzie się już wkrótce, bo 26 listopada. Za nami jest już ceremonia otwarcia, na której zaprezentowali się wszyscy uczestnicy. Nie obyło się bez wpadki. Prowadzące dwukrotnie pomyliły się przy przedstawianiu Mai Krzyżewskiej.

Eurowizja Junior 2023 – Polska

Eurowizja Junior odbędzie się już w niedzielę 26 listopada. Transmisję będzie można śledzić w Internecie, ale też na antenie TVP1, TVP Polonia i TVP ABC, od godziny 16:00. Polskę w tym roku reprezentować będzie Maja Krzyżewska, która wykona utwór "I Just Need a Friend". Piosenka opowiada o wartości przyjaźni i poszukiwaniu jej w swoim życiu. Oto, co sama artystka mówiła o swojej konkursowej propozycji:

Jest o przyjaźni i jak istotne jest, aby mieć wokół siebie przyjaciół. Według mnie przyjaciółmi mogą być rodzice, rodzeństwo, a nawet zwierzątko.

Eurowizja Junior 2023 jest organizowana w hali Palais Nikaïa w Nicei. Maja Krzyżewska wystąpi jako dziewiąta.

Wpadka na ceremonii otwarcia

20 listopada została zorganizowana ceremonia otwarcia Konkursu Piosenki Eurowizji dla Dzieci. Każdy uczestnik przeszedł po czerwonym dywanie i miał okazję udzielić krótkiego wywiadu. Na wydarzeniu doszło jednak do wpadki – prowadzące nie potrafiły poprawnie przeczytać imienia i nazwiska Mai Krzyżewskiej. Już przy pierwszym wywołaniu usłyszeliśmy:

Powitajcie Maję Kudżewską

Ekipa polskiej reprezentantki wyłapała pomyłkę i rzuciła w kierunku gospodyń wymowne spojrzenia. Po spotkaniu z paniami i zamienieniu kilku słów, te ponownie próbowały się zmierzyć z naszą wymową. Jednak i tym razem się nie udało, a prowadząca przekręciła też imię artystki:

Nagrodźcie Mazię Krzyżweską wielkimi brawami

W końcu kobieta postanowiła rozwiać swoje wątpliwości i zapytać dziewczynkę:

Maja... Czy "Mazia", bo już nie wiem?

Nasza reprezentantka odpowiedziała ze śmiechem:

Maja

Eurowizja Junior 2023. Maja Krzyżewska już na miejscu. Powtórzy sukces Roxie i Viki? [WIDEO]
Maja Krzyżewska jest tegoroczną reprezentantką Polski na Eurowizji Junior. Młoda wokalistka w niedzielę wyleciała do Francji, gdzie wkrótce odbędzie się konkurs. Kiedy wystąpi ze swoją piosenką?

Oceń ten artykuł 0 0