Eurowizja. Luna straciła głos. "Nie chce odpuszczać, ale choroba nie wybiera..."

Eurowizja za pasem, tymczasem Luna niedługo przed konkursem straciła głos. Co dalej z jej udziałem? Ujawnił to już management artystki. Blanka, która miała podobne problemy, podjęła inną decyzję.

Eurowizja. Luna straciła głos

Przygotowania do Eurowizji robią się coraz intensywniejsze, bo do konkursu pozostał już tylko niespełna miesiąc. Luna, tegoroczna reprezentantka Polski, w ostatnim czasie jeździła po Europie i brała udział w kolejnych pre-parties, by jeszcze lepiej rozpromować swój konkursowy utwór „The Tower”. Po niedawnym występie w Londynie spadła na nią krytyka, bo 24-latka zdaniem wielu nie domagała wokalnie.

Luna jeszcze przed szeroko komentowanym wykonaniem wyznała, że mierzy się z problemami zdrowotnymi. „Nie jest dobrze, straciłam głos dzisiaj rano” – powiedziała w rozmowie z Wiwibloggs dodając, że myśli, iż to „wina klimatyzacji”.

Eurowizja. Co dalej z Luną?

Po wieściach o utracie głosu wielu fanów Luny zaczęło martwić się o to, co dalej z jej przedeurowizyjną aktywnością. Decyzja w tej sprawie jednak już zapadła. Management artystki wydał oświadczenie i ujawnił, jak wyglądają plany 24-latki na ostatnie tygodnie przed Eurowizją.

Luna walczy z infekcją gardła. Nie tylko ona. W Londynie z infekcjami mierzyli się też Belg Mustii, Olly z UK i Francuz Slimane. Większość reprezentantów nawet nie pojawia się na wszystkich przedeurowizyjnych koncertach. Luna jest jedną z nielicznych, jak nie jedyną, która występuje na każdej z tych imprez. Teraz jest fokus na szybki powrót do zdrowia, pewnie najpierw wrócą treningi związane z choreografią, a później wokalne. Luna jest bardzo zmotywowana i nie chce nic odpuszczać, ale choroba nie wybiera. Co do awansu, to Luna i cały jej zespół robią wszystko, aby efekt był jak najlepszy 

– poinformował Pudelka team Luny.

Warto przypomnieć, że przed rokiem z podobnymi problemami mierzyła się Blanka reprezentująca wówczas Polskę z „Solo”. Ona – w przeciwieństwie do Luny, która nie odwołała występu w Londynie – zdecydowała się wycofać z dwóch imprez, by dać gardłu odpocząć.

Kochani, jest mi bardzo przykro, ale nie będę w stanie wystąpić na eurowizyjnych koncertach w Amsterdamie i Londynie w tym roku. Niestety poważnie zachorowałam. Z powodu zapalenia krtani i tchawicy muszę zostać w domu. Nie chcę nikogo zawieść, ale straciłam głos. Nie jestem w stanie śpiewać ani mówić

– informowała wówczas równolatka Luny.

Oceń ten artykuł 0 0