Ewa Chodakowska bez koszulki! Zdjęcie prosto z łóżka trafiło do sieci

Ewa Chodakowska jak zwykle wie, jak rozgrzać swoich internetowych obserwatorów! Do jej galerii na Instagramie trafił tym razem kadr prosto z łóżka! Trenerka w białej pościeli zaprezentowała się w samych jeansach!

Ewa Chodakowska w samych jeansach

Znowu to zrobiła! Do internetowej galerii Ewy Chodakowskiej trafił kolejny kadr, który rozgrzał jej wiernych fanów do czerwoności! Znana trenerka tym razem pokazała kadr prosto z łóżka, na którym leży w samych jeansach! Zdjęcie bez koszulki zgarnęło masę wirtualnych serduszek i komentarzy!

Ewa Chodakowska rozgrzewa sieć

To nie pierwsza tak odważna fotografia kobiety! Ewa Chodakowska, która poprzez swoje profile w mediach społecznościowych, dzieli się z internautami motywującymi wpisami, dietetycznymi przepisami czy treningowymi wskazówkami, nierzadko publikuje także odważniejsze kadry, ze sobą w roli głównej! Gwiazda regularnie prezentuje internautom swoją sylwetkę w zmysłowych stylizacjach i skąpych strojach kąpielowych. Nic dziwnego, bowiem figura 39-latki naprawdę robi wrażenie!

Internetową galerię trenerki na Instagramie obserwuje aktualnie już ponad 2 miliony użytkowników! Obserwatorzy gwiazdy z chęcią przyglądają się jej publikacjom, czytają refleksyjne wpisy kobiety, a na koniec pozostawiają jej pod nimi masę serduszek i komentarzy!

Czytaj także:

Ewa Chodakowska nie przestaje zachwycać! Na najnowszej fotografii trenerka śmiało prezentuje biust
Ewa Chodakowska nieustannie zachwyca swoich wielbicieli. Na profile trenerki w mediach społecznościowych trafiają coraz to nowsze kadry. Teraz gwiazda zaprezentowała się w białym bikini podkreślającym biust. Co...

Oceń ten artykuł 44 71

Ogólna ocena Ewa Chodakowska bez koszulki! Zdjęcie prosto z łóżka trafiło do sieci to: 38% / 100%, uzyskana z: 115 głosów.