Ewa Farna platynową blondynką. Fryzjer gwiazd zafundował jej oszałamiającą metamorfozę!

Ewa Farna w platynowym blondzie? Łukasz Urbański, ekspert z programu "Druga twarz", zaproponował piosenkarce odważną metamorfozę. Jak zmianę ocenili internauci?

Ewa Farna jako platynowa blondynka?

Znana z hitów „Cicho”, „Na ostrzu”, „Wszystko albo nic”’ czy „Bumerang” artystka nie zwykła szaleć ze swoim wizerunkiem. Ewa Farna w przeszłości rzadko eksperymentowała z wyglądem. Od lat pozostaje wierna jednemu kolorowi włosów i tej samej fryzurze. Fryzjer gwiazd postanowił to zmienić i zafundował piosenkarce ekspresową metamorfozę.

Tak Ewa Farna wyglądałaby w blondzie

Łukasz Urbański, ekspert z programu „Druga twarz”, na swoim profilu na Instagramie często proponuje gwiazdom nowe fryzury, przerabiając ich zdjęcia w programie graficznym. Tym razem padło właśnie na Ewę. Specjalista postanowił sprawdzić, jak piosenkarka wyglądałaby w blondzie. Wybrał dla niej dwa odcienie – jeden klasyczny, ciepły, drugi zaś zdecydowanie chłodniejszy, z nutą fioletu.

Później poprosił swoich obserwatorów o opinie. Okazuje się, że zdecydowanej większości internautów spodobały się zaproponowane Ewie fryzury i chętnie widzieliby ją w obu odcieniach. Pierwsza opcja zdobyła 60% głosów „na tak”, druga jeszcze więcej, bo aż 70%. Być może to zainspiruje piosenkarkę do zmian i w przyszłości rzeczywiście zdecyduje się oddać swoje włosy w ręce Urbańskiego?

Ewa Farna platynową blondynką. Fryzjer gwiazd zafundował jej oszałamiającą metamorfozę!

fot. Instagram/@lukiur

Oceń ten artykuł 25 3

Ogólna ocena Ewa Farna platynową blondynką. Fryzjer gwiazd zafundował jej oszałamiającą metamorfozę! to: 89% / 100%, uzyskana z: 28 głosów.
Komentarze